Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hungarofób vagyok ha szerintem...

Hungarofób vagyok ha szerintem hamis hazug ízléstelen giccsparádé, ahogy Tóth Gabi felvette ezt a nagymagyarkodást, csak hogy folyamatos munkaadójává tegy a NER-t?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 09:59
1 2
 1/11 Isti22 ***** válasza:
79%

Nem, akkor lennél hungarofób, ha ok nélkül gyűlölnél minden magyart.


A nagymagyarkodós giccs viszont kifejezetten ártalmas a kortárs magyar kultúrára nézve, kis túlzással nevezhetjük magyarellenesnek is.


Hogy Tóth Gabinak ez szívből jön vagy érdekből, nem tudom, de nem is érdekel.

2022. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűen utálod őt és a viselkedését.
2022. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
#2 van is mit rajta, irritáló picsa
2022. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2022. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem hogy ez lenne az oka. Fluor Tomi-t is támogatta a NER, nem az az alapja hogy "nagymagyarkodj".


Szerintem túl sokáig megfelelési kényszere volt az X- faktoros & megasztáros szint felé, és így akart váltani.

2022. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

" Nem hiszem hogy ez lenne az oka. Fluor Tomi-t is támogatta a NER, nem az az alapja hogy "nagymagyarkodj". "


De nála semmi látványos gesztusok nem voltak, amivel próbált benyalni a ner-nek hogy támogassák. Nekem legalább is nem rémlik. Talán ritka esetek egyike hogy valakit azért támogatnak mert közönségkedvenc, nem puncsolásért.

2022. ápr. 13. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, Tóth Gabi nem most kezdte, csak most tűnt fel azoknak akik szeretnek megbélyegezni, kizárni mindenkit aki nem magyarellenes.

Már lassan egy évtizede halad ezen az úton, a zenéjükben is régóta mennek ezen a vonalon, csak nem volt ennyire látható. A legtöbben nem vették ezt észre, mert szép csendes útkeresés, folyamatos alakulás volt.

Most ő is kiállt azok mellett az értékek, elvek mellett amiket korábban is magáénak érzett csak nem mutogatta, nem tette a kirakatba, ahogy a legtöbben nem teszik. Ezért döbbentek meg minden választáson, hogy miért is nyert a fidesz.

Nem tesszük ki a kirakatba, nem húzunk fel magyar zászlót mind a kertünkben - miattatok, mert aki megteszi azt azonnal elkezditek szekálni, megbélyegezni, magyarkodónak nevezni.

Éppen emiatt aki mégis felvállalja miközben tudja, hogy vele egyből a ti támadásaitokat vonja magára, az gyakran át is esik a ló túloldalára és ha már felvállalta akkor azt túlzott mértékben mutatja is. Ezért öltözik Tóth Gabi is most így, mert ha már köpködik amiért magyar népzenei átiratokat énekel, akkor legalább azoknak mutasson valamit, akik nem köpködik, hanem tapsolják érte.

Az a vicc az egészben, hogy amióta nyíltan kiállt ilyen irányban, azóta nem csökkent, hanem nőtt a népszerűsége és sokkal sikeresebb lett.

Ákossal is megpróbálták a ballibek, hogy elérjék a kiközösítését, a szponzorai eltávolítását, ott se jött be. Pont emiatt még sikeresebb lett.

Mert mi vagyunk többen!

2022. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"De nála semmi látványos gesztusok nem voltak, amivel próbált benyalni a ner-nek hogy támogassák."


A ner eredendően egy állami fenntartású támogató szervezet. Azt aztán k.rvára nem érdekli hogy éppen anyázol vagy bokrétázol a színpadon amíg azt látják hogy a népnek tetszik.


Fluor pedig nem kivétel, de ő se hangoztatja hogy "ner-es". A többi sem. A stigma miatt amit ráraktak a ner-re.

2022. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, Tóth Gabiról sokaknak rossz a véleménye. Egyszerűen irritáló, őt mindenki bántja, a tehetségkutató műsorokban veszekedéseket generál, egy hisztis p*csa, a sztárgázsijával a covid alatt is mert nyafogni, hogy neki rosszabb lett, miközben más, értelmesebb munkát végzők ténylegesen a tönk szélére kerültek, a rajongóit semmibe nézi, csak a pénz számít neki, azért meg bárkinek benyal.
2022. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Már lassan egy évtizede halad ezen az úton, a zenéjükben is régóta mennek ezen a vonalon, csak nem volt ennyire látható. A legtöbben nem vették ezt észre, mert szép csendes útkeresés, folyamatos alakulás volt."


Ja, rájött hogy a szánalmas celebripacskodásánál sokkal kenyerezőbb ha előadja ezt a kamu giccsmagyarkodást.

2022. ápr. 14. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!