Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-nek bejött a vidékieket...

MZP-nek bejött a vidékieket lekezelő kijelentési?

Figyelt kérdés
Hiszen Pesten győztek.

2022. ápr. 12. 07:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ebből is, mint minden szavából, "bolhából elefántot" csináltak. Fel lett fújva. Amúgy meg nem volt ebben semmi sértő, semmi lekezelő. Persze ha rosszul akarja valaki értelmezni, akkor nyilván rosszul fogja. Mondom ezt vidékiként.🤘
2022. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
A fidesznek jött be, az erre vonatkozó propagandája, hiszen csak arra emlékszel amit ott toltak és nem arra amit MZP mondott.
2022. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem mintha bármi valótlant állított volna.


Nagyon vidéki falusi helyeken készült interjúkból láthattuk hogy a fogatlanok azt is elhinnék a fidesz hazugságpropagandának, ha azt terjesztették volna hogy Márki-Zay terhes lett és madarat szült.

2022. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"semmi sértő, semmi lekezelő" agymosottaknak, iszákosoknak, trágyával etetetteknek. meg egy keresztrejtvényt nem tudnak megfejteni? Ez nem sértő? 1. ha rólad mondanák ezt?
2022. ápr. 12. 08:19
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
1 vagyok. Így van, ahogy írtam. De javaslom, hogy hallgasd meg az eredeti, MZP szájából elhangzott szöveget, nem azt amit hozzáköltenek az M1-en, és egyéb kormányközeli médiafelületen. S ha te nem vagy "agymosott", akkor talán átjön neked is...(Egyébként meg igenis sajnos van egy olyan réteg Magyarországon, amelyben sok az iszàkos, keresztrejtvényt megfejteni nem tudó, stb. agymosott) Én nyilván nem venném magamra, ha! valóban ezt mondta volna, mert nem tartozok ebbe a rétegbe, ergo nem is sért.
2022. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Én meghallgattam MZP eredeti szövegeit is, amiben ugyanazt mondja mint amit kivágtak. Majd elmond utána róla egy másik értelmezést, harmadnapra pedig letagadja😂
2022. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

#


Nem azt mondja. Attól, hogy a kivágott szövegek benne vannak, nem az az értelmük.

2022. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
7# de az. Csak te nem érted...egyéni szoc problémád
2022. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
8# Látod? Ez az agymosás! Tehát te pl. agymosott vagy! 🤷 Sért?
2022. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
9# Én tájékozott vagyok. AZ agymosott az te vagy, aki azt hiszi a "energiaárakat éreznie kell a lakosságnak" nem azt jelenti ami abban van... egyéni szoc problem
2022. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!