Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne rávenni a DK...

Hogyan lehetne rávenni a DK szavazóit, hogy elforduljanak Gyurcsánytól?

Figyelt kérdés
Nagy szívességet tennének vele az országnak.

2022. ápr. 11. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

11-es, attól még ugyanúgy elvakultak.


Kérdező, szerintem sem.

2022. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

13

Más-más ideológiai alapúak. Ez adja különbözőségüket, és lehet közülük választani. Ez valami olyasmi, mintha valaki a szerelmes filmeket favorizálja, egy másik meg az akciófilmeket, miközben mindketten moziznak.

2022. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

14-es, az elvakult választókról írtam, nem tudom, te így gondoltad-e a válaszodat. De fordítsuk akkor át kicsit másképp.

Szóval van az elvakult (bármilyen pártra szavazó) választó, aki olyan, mint sportban a focimeccseken balhézók, de ugye tudjuk, hogy nem minden szurkoló olyan. Lehet nem elvakultan is szimpatizálni egyik-másik ideológiával, a probléma mindig az elvakultakkal van.

2022. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

15

Nekem úgy tűnik, túltolod a témát. Természetesen egy Liverpool szurkoló elvakult, mint ahogyan egy Fradis, ez igaz akkor is, ha egyik sem balhézik a meccsen.

2022. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
#11 aztán miben más? Mindkettő fanjainak egy az isten, egy az irány (amit az istenük mond, mi lehet annak az ellenkezője is mint amit két perccel előtte mondott).
2022. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%
Elfordulok gyurcsánytól, ha mutatsz nekem egy másik balliberális pártot, ami érdemben megszervezi magát, mint a fidesz. Én ma ezt a potenciát egyedül a dk-ban látom. Nekem a momentum is szimpatikus, de látszik rajtuk, hogy nagyon kezdők. Szóval én nem gyurcsány hívő vagyok, hanem tisztán balliberális. Ez a kulcsszó nálam. És ebbe nem fér bele a keresztény konzervatív mzp se. Semmilyen formában.
2022. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegyük fel sikerrel is jársz, nem fordulnak sehova, csak csinálsz több százezres bizonytalant, vagy sehová sem szavazót mert még egy Gyurcsány kaliberű ember nem holnap fog kinőni a földből. Úgyhogy gondold át újból ezt.
2022. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok: még annyit fűznék hozzá, ha arról próbálnál lebeszélni, hogy balliberális legyek, mert szerinted ez tévút, akkor nagyon naiv vagy. Mióta az eszemet tudom az vagyok, az is leszek, mindig is ebbe a táborba tartoztam, ezen nem változtat semmi, gyurcsány sem.
2022. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#19: Még az is jobb lenne, ha nem szavaznának senkire, mert akkor legalább befejezhetnék a Gyurcsánnyal riogatást, vagy legalábbis nem lenne akkora hatása. De szerintem a többség találna magának más pártot.


#20: Nem próbállak lebeszélni róla, hogy balliberális legyél. Bár szerintem a balliberális értékeket is úgy lehetne érvényesíteni, ha nem egy olyan jelöltre szavaznátok, aki szavazók tömegeit tartja távol, vagy tereli a Fideszhez.

2022. ápr. 11. 17:44
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
20: ez a te narratívád, meg a fideszé. Az én narratívám az, hogy a fidesz azért gyurcsányozik 12 éve, mert tudja, hogy ő az egyetlen ebben az országban, aki fel tudja építeni magát a fidesszel szemben. Ott van Hajnal Miklós vagy Jámbor András. Ellenük is olyan lejáratókampányt indított a fidesz, hogy a fal adta a másikat. Onnantól tudtam, hogy ezek fontos jelöltek és fontos lenne a fidesznek, hogy ne nyerjenek. Ugyanez van gyurcsánnyal. Szitokszót csinálnak a nevéből, hogy soha egy balliberális erő ne kerüljön hatalomra. De én innen tudom, hogy neki van egyedül esélye. Én pedig oda szavazok, ahol az erő van.
2022. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!