Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP : A DK egy bolsevik párt....

MZP : A DK egy bolsevik párt. igaza van?

Figyelt kérdés

„A DK trollhadserege már a választás előtt folyamatosan okolt engem. Már akkor ment ez a vádolgatás, ez most újraindult”


"Érden már egy nappal a választás előtt arról beszéltek egy DK-s fórumon, hogy fognak engem kicsinálni." Márki-Zay ezután megköszönte a 106 jelöltnek is a munkát, azt mondta, nem fogja ezt nekik elfelejteni soha.


" Tudjuk, hogy egy bolsevik pártban elég utasítani a főnöknek, hogy most őt kell támadni, és mindenki ráugrik. De én nagyon értékelem azoknak a kiállását, akik ezt nem tették meg. A DK-n belül beszédes, hogy kik azok, akik még vagy egyáltalán nem álltak bele ebbe, a Jobbikon belül – ahol Jakab Péter fontos szövetségese Gyurcsány Ferencnek – de ott is volt olyan, aki különvéleményt fogalmazott meg, és ezt én hálásan értékelem” [link]



2022. ápr. 10. 20:40
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Jobb is, hogy nem ezek nyertek! Kifelé vetítik a nagy összefogást, de amint lehet, szétmarcangolják egymást. Eddig is csak az Orbánellenesség tartotta össze őket.
2022. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy bolsevik lenne túlzásnak tartom. Viszont a karaktergyilkosságok miatt, és hogy öntörvényűen ők veszik ki a legnagyobb részt az Összefogás mandátumaiból, egyáltalán nem szimpatikus.
2022. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Az Összefogás messze a DK-nak köszönheti a legtöbb szavazatot. Akkor most hogy is van ez? Sértegeti őket, de a szavazók azért kellenek?
2022. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez a xarrágó a baloldal farvizén akart felkapaszkodni a nagypolitikába. Hát most azt kapja, amit érdemel.
2022. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen igaza van!
2022. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Dobrev Klárika kommunista felmenők gyermeke, ez elég sokat elárul. Nagypapi nem is akárki volt a Rákosi-rendszerben.
2022. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány Ferenc a Fidesz legnagyobb aduásza, amíg ő és a DK létezik addig itt sose lesz kormányváltása, Feri meg miért mondana le(igaz hogy milliárdos már, de azért a képviselői bér jól jön), természetesen 2026-ban is a Fidesz fog nyerni, elég csak Gyurcsányoznia.
2022. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
100%ban igaza van kivételesen.
2022. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!