Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosnak tartod, hogy a Mi...

Jogosnak tartod, hogy a Mi Hazánk újraszámolást követel az elvesztett egy mandátumuk miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 10. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

#9 Dk-s, te szerencsétlen. legalább a #4-t elolvashattad volna rendesen!

Nem a szavazásról volt szó, hanem az állítólagosan kidobott levélszavazatokról a határon túl!

Minek szólsz bele ha nem is tudod miről beszélünk?

2022. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem nekem kell jogosnak tartani. Ez a joguk már létezik. Ki vagyok én, hogy felülbíráljam? Téged miért zavar?
2022. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A legalaposabb figyelem mellet is tudnak tévedni ennyit az SZBSZ tagok, de az tudni kell hogy mivel minden pártnak joga van delegálni ezekben a bizottságokba ezért elég erős mandátumuk van. /én is az voltam/
2022. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%

Na!


Akkor vegyük sorba a delikvenseket:


#11-nek:


Ne magyarázd meg a hülyeséget. A szavazónak átadás előtt pecsételikle a szavazólapot MINDENHOL. A végén az összes leadott szavazat+maradék szavazólap=kiküldött szavazólap. Ha nem, akkor gáz van!


#13-nak:


Nem, a központi ellenőrzés kidobja ha hiba van, és kezdheted elölről számolni. Minden irányú összeadással ellenőriz a gép, és ha tévedsz, azt azonnal kidobja. Ha egyel kevesebbet számolsz valamiből, akkor az összes szavazatok száma nem fog egyezni az összes leadott szavazólapok számával.


Nem, te nem voltál SZSZB tag. ;)

2022. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

#13-nak:


Először megszámolod az összes leadott lapot.

Összeadod a megmaradt, ki nem adott lapokkal. Ennek egyeznie kell az összes kapott lap számával.


Ezután pártlebontásban megszámoljátok. Ha a pártokra leadott szavazatok összege nem egyezik az érvényesített, leadott szavazólapok számával, akkor vissza a startvonalra, kezdhetitek elölről.


És előírás szerint a delegáltak minden számolást háromszor, egymás után végeznek el. Nálunk az önkormányzati kezdte, én újraszámoltam, majd egy fideszes is megszámolta. Csak ez után került rögzítésre az érték.

2022. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

DK-s legalább minimálisan olvasd már el amibe bele akarsz kötni!

a levélszavazatokról beszéltem valaki mással!

Levélszavazatokról, amiket levélben, előre küldenek ki a szavazóknak a határon túlra. fel tudod végre fogni, hogy nem szavazáskori szavazólap átadásról beszélünk hanem levélszavazatokról amiket hetekkel előbb postára adtak?

nem tudják a szavazó orra előtt lepecsételni, mert ezért levélszavazat, hogy nem tud érte odamenni, ki kell neki küldeni postán.

tehát ha nincs ott a szavazóbiztos amikor a szavazó kiveszi a borítékból az - ismétlem - levélben kiküldött szavazólapját, azt nem is tudják lepecsételni amikor átveszi. Csakis akkor tudják lepecsételni amikor még nem tették be a borítékba, nem adták fel postán.

Ennél dedósabban nem tudom elmagyarázni, egy óvodás is felfogta volna a "Nem a szavazásról volt szó, hanem az állítólagosan kidobott levélszavazatokról a határon túl!" mondatot. Neked nem ment, hátha ebből sikerül.

2022. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

#16-nak:


Megkérdezem újra:


Ha a provokátorok annyi energiát fektettek bele hogy meghamisították a lapokat, akkor miért nem hamisítottak pecsétet is? Semeddig sem tart.


Ezek olyan lapok lehettek amiket "véletlenül" nem pecsételtek le. A külhoni szavazóknak fogalmuk sincs a Magyar választási rendszerről, az ellenzéki megfigyelők száma pedig 0.


A fideszes szavazatokat pecsételték, a többit kukázták.

2022. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
Igaza van DK-nak, teljesen logikus amivel érvel. Nem tudom miért kell ennyire fullba nyomni a fideszeseknek sokszor, semmi értelme.
2022. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18 Miért nem figyelsz te is ha már beleszólsz?

Nem az a gond amivel érvel, hanem amiRŐL próbál érvelni.

Nem arról beszéltünk abban a kommentben amiről utána a DK-s elkezdett írogatni.

Nem a sima szavazólapokról volt szó, hanem a levélszavazatokról. Nem lehet ezzel kapcsolatban sehogy érvelni, egyszerűen benézte és belekötött valamibe amire nem figyelt oda.

Hiába van igazad akkor ha leírod pl hogy a napfogyatkozás nem okozhatott áramszünetet mert semmi köze az áramtermelésünkhöz, ha egyszer nem a napfogyatkozásról volt szó hanem a villámcsapásról.

2022. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#19-nek:


A levél szó először a #8-as válaszban szerepel, majd hivatkozol a #11-es válaszodban hogy a levélszavazatokról beszélsz.


Senki, még te sem beszéltél előtte semmiféle levélszavazatról.


És most idézlek téged, ami RÁD vonatkozik:


"Nem lehet ezzel kapcsolatban sehogy érvelni, egyszerűen benézte és belekötött valamibe amire nem figyelt oda."


Tudom. XD.


Ezért rühellitek kiváltképpen a DK-sokat. Nem az átlagos, megvezethető birkák közé tartozunk s'ggfejkém.

2022. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!