Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem lelkesített fel...

Titeket nem lelkesített fel az előválasztás? Olyan jó buli volt az egész, egy kis mini-demokrácia. Aztán meg jött a pokol...

Figyelt kérdés
Voltak rendes miniszterelnök-jelölti viták, mint egy rendes demokráciában. Hatalmas eufória. Egy új jelölt, egy új reménység, párton kívüli ember. Majd a rögvalóság a pofánkba taposott....

2022. ápr. 9. 00:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%

#11 Olyan sok badarságot nem hallottam még mint ott. Szinte vicc volt...


Feles többséggel kétharmados törvényeket megváltoztatni, felcsúti per, stb


Ezeket csak aki hülye az vette be...

Én nagyon jót szórakoztam rajta egy hete értékelték is az emberek az ajtónak futó krumplit lengetö csapatot. :) ;)

2022. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

4# A 2006-os miniszterelnök jelölti vitával csak egy baj volt.

Gyurcsány hazudott mint a vízfolyás. Folyamatosan.

Ez sajnos objektív tény. Lsd. költségvetés meghamisítása, ami majdnem EU-s botrányhoz vezetett később, vizitdíj kérdésköre, ebben népszavazás is ki lett írva, amit elbukott GyF.

Ezt követően - mivel nincs igazmondási kötelezettség egy miniszterelnök jelölti vitán - kerüli az akinek tényleges, vagy nagyobb vesztenivalója van, nem áll ki vitázni.

2022. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!