Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint a fidesz kormányzá...

Aki szerint a fidesz kormányzás időszakán épült, szépült az ország az leírná nekem, hogy pontosan hogyan, miben mutatkozik ez meg? Mert én egy hülye libsi vagyok

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 19:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

#20

Valamelyik nap hallottam a rádióban (Kossuth), hogy mennyire meg vannak becsülve a tanárok. Valami külhoni iskola magyar nyelvű tanárai voltak. Azért ott elröhögtem magam. Mikor itthon meg mennek a tüntetések. Tanárok, diákok, szülők is. És csomó tanárt vagy elbocsátottak (mert nem akarta felvenni az oltást pl), vagy felmondtak, mert egyszerűen nem tudnak megélni a bérükből, és a versenyszférába mennek. Az meg megint más dolog, hogy elég sokat is dolgoznak. Én szerencsés vagyok, mert napi 8 óránál nem kell dolgoznom többet. Amint vége a munkaidőnek, letészem a lantot, és másnapig nem foglalkozom vele. De a tanár még foglalkozik néha-néha a diákjaival valami iskola utáni foglalkozáson, korepetálás, beszélgetések. Otthonra elviszi a dolgozatokat, kijavítja. Meg készül a következő napra is. Ez nem nagyon fér bele a 8 órába szerintem.

Aki szapulja a kormányt pl a tanárok helyzete miatt, az nem biztos, hogy libernyák.

2022. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!