Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anti orbán Road show?

Anti orbán Road show?

Figyelt kérdés

[link]

Az ebesz megfigyelők, akik hiányolták az átláthatóság ot, megnézték, volt rá szándék hogy a bal oldal miből kampányolt úgy, mint a fidesz?


Mert a neten, stórólap, plakát egál, engem hívni a libsik hívtak egyedül, az elhunyt anyám számán, amit a datadat nem tudom honnan vett.


Miből van ennyi pénze a partizánnak, 700nm stúdió, kamion, kamerások, világosítók, műsorvezetők, a vendégek se feltétlen ingyen mennek stb.


Azt megnézték, nyugati médiák miért nyomják a fidesz lejárató híreket, mint ez is?


Ki pénzeli, honnan stb?


Tudom soros nem létezik, se az ngok mint a tasz, aki csak jelentget minket, sőt az angol font önmagát shortolta 93ban, de na?



2022. ápr. 7. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

...


Na ezek k.rva jó kérdések!


Nekem csak egy van:


MZP facebookját miért felügyelte amerikai is?

2022. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A nyugat mindig is beleszólt a választásokba nem csak itt máshol is, tömi pénzzel azokat a baloldali pártokat akik majd szolgai módon fogják kiszolgálni őket. Ha hatalomra kerültek volna egyből eladtak volna mindent aprópénzért a nyugatiaknak, ahogy tették mindig is.
2022. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted? Ahogy nem a baloldal nyert, indították a jogállami cuccot az eu-ban.


A momentumot is a franciak pénzelték a NOlimpia miatt, hogy 2024-ben Párizsban legyen, ne BP-n.

2022. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan van ennyi pénzük? Mikroadományokból, és bodzaszedésből. :D

Egyébként ez a datadatos profilozás eléggé félre ment, engem is csak a libsik hívtak telefonon.

2022. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánkot is letíltották a választások előtt
2022. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.... de tudjuk Magyarország diktatúra, Orbán Viktor viktátor, az ellenzéki média be van tiltva, az ellenzéki Összefogás vezetői mind bebörtönözve, ....ja bocs, nem!
2022. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!