Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor még sem volt...

Most akkor még sem volt szavazatszámláló számítógép hekkelés 2018-ban?

Figyelt kérdés
Hisz láthattuk, hogy hozzák ezt az eredményt (sőt jobbat is) anélkül is, hogy összeomlana a szavazatszámláló. Bár a szemfülesebbek erre már rájöhettek a 2019-es önkormányzati választáson is, hisz ott is 53%-kot ért el a Fidesz.

2022. ápr. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Miről beszélsz? A szavazatokat kézzel számolják épphogy kizárják a "hekkelést"


Számítógéppel számolt (online) szavazatok eddig egyedül az ellenzéki előválasztáson voltak.

Halkan hozzáteszem, meg is lett az eredménye.

A Fidesz ugyanis bejuttatta trójai falovát, Márky-Zayt, aki onnantól porrá is zúzta szépen az addig felépített retorikát. Mint elefánt a porcelánboltban :D


Na de mindjárt jön egy okos aki elmagyarázza, h nem-nem, nem a Fidesz intézte el hogy egy volt Fideszes (!!!!! emberek ébresztő) nyerje az előválasztást :D

2022. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Én ezt vágom, hogy nem szavazatszámláló az a "szavazatszámláló", de az ellenzékiek fejében ez él. :)

2022. ápr. 6. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Értem hogy ellenzékiként mért pontozzátok le a 3-ast de azért van abban valami amit mond. :) Elég csak megnézni hogy mindennel magyarázzátok a Fidesz kétharmadot csak épp azt nem próbáljátok meg kideríteni, hogy miért szavazott rekord kevés ember az ellenzékre.
2022. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018-ban sem volt. A számolás és eredeti jegyzőkönyv töltés mindig papíron történt, így a számítógép leállás max annyit jelent, hogy a hivatalos adatok megjelenése csúszik mondjuk. De nem változik, nem változhat. Konkrétan szavazókör szinten látható az eredmény, így ellenőrizhető. (én is megnéztem a sajatunk, tényleg annyit számoltunk)
2022. ápr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!