Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártnak van jövője?

Melyik pártnak van jövője?

Figyelt kérdés

Melyik pártba lenne érdemes belépni,hogy a 2026-os kormányváltásért dolgozhassak?

DK

MSZP

Jobbik

LMP

Párbeszéd

Momentum


Mi Hazánkot ne írjatok, mert velem teljesen ellentétes értékeket képvisel! Alapvetően baloldali (szociáldemokrata), internacionalista, de mégis valamilyen szinten patrióta, liberális ember vagyok.


(Kedves trollok, Kutyapártot és Fideszt se írjátok)



2022. ápr. 6. 02:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
Egyik se.
2022. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Eselyes hogy marad Fidesz még 2-3-4 valasztasig aztan valami totalisan uj jon. En Gattyanba latok jovot semmi koze a baloldalhoz higgadt profi nem veletlenul milliardos. Jobbiknak vege. Ha nem jon egy Orbannal felero ellenfel akkor Gyurcsany tehat szerintem a Dk lesz az erős valtopart. Momentumnak is lehet jövője fiatalos modern part intelligens tehetseges fiatalokkal. Mas part szerintem megszunik
2022. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Utolso voltam. Tehat Dk esetleg a Momentum. Az is lehet h a mi hazank megerosodik ha hiteles de eljutunk megint oda hogy lesz egy 40-45 % fidesz 15-20% bal part es ugyanekkora radikalis es nevet a fidesz o nyer. Mint 14 es 18. Aztan a sorsa az lesz mint a Jobbike. 2010 restart
2022. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Maximum DK. A többinel, pár èv múlva a nevèt sem fogod hallani.
2022. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy DK leginkább. A Jobbik a szavazóit el is vesztette azzal, hogy még identitása sincs a pártnak. A siker érdekében náluk is bárhova megy a dörgölőzés. Én sajnálom a pártot, mert anno én is rájuk szavaztam. De ezek után?
2022. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az MSZP, a Párbeszéd és az LMP már most sem létezik ha külön indul nem jutnak be. A Jobbik szavazóit a Mi Hazánk és a Fidesz elvitte. Csak a DK és a Momentum marad . DE a momentumban is akkora széttagoltság van hogy csak na. A párt a Nolimpiával érte el csúcspontját és azóta ők is hanyatlanak. Valószínűleg a DK ifjúsági tagozatába ként folytatják.
2022. ápr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a momentum a csucspontjat a 19-es eu valasztason érte el. azután kisse hanyatlottak de az elovalasztason jol szerepeltek a gyurcsany listan is jol helyezkedtek igy most a 2. legnagyobb ellenzeki part frakcio. jobbiknak vége jon helyette a mi hazánk. ilyen nincs hogy egyszerre jobbos es balos
2022. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!