Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova lett a Munkáspárt, miért...

Hova lett a Munkáspárt, miért nincs igény a munkás-paraszti érdekek és értékek képviseletére Magyarországon?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyéniben indultak jelöltjeik az ISZOMM-al közösen.
2022. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert a Munkáspárt egy megélhetési bagázs, és már csak a nevükben van közük a munkásokhoz, egyébként szinte mindenben a Fidesszel értenek egyet.
2022. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Pécs) volt az egyéni listán munkáspártos jelölt. Csak az országos listáról maradtak le.
2022. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert kommunista ideológia a gyakorlatban elégtelenre vizsgázott. Többször a világ több pontján is és ami nem megy azt nem kellene erőltetni. Azon csodálkozom, hogy mi az istenből tartják fenn magukat? :D
2022. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Szocializmus/kommunizmus bukott ideológia. A magyarok ezt tudják, ez tükröződik is a választásokon.
2022. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
16 éves koromtól kb. 20 éves koromig a kommunista ideológia híve voltam és a Thürmer féle Munkáspártot támogattam. Naivan hittem, hogy egy kis munkával lehet álomtársadalmunk. De komolyan mondom, hogy nem tudom, hogy a Munkáspárt ma még hogyan létezhet.
2022. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

"16 éves koromtól kb. 20 éves koromig a kommunista ideológia híve voltam"


Pont mint Orbán 😀

2022. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert szerencsére mindenki megtanulta ebben az országban, hogy kommunizmust soha többé
2022. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!