Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért érzi a...

Az ellenzék miért érzi a szerepelését hatalmas bukásnak?

Figyelt kérdés
Más pártnak még az 1% is lehetetlen cél.

2022. ápr. 4. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A kampányban még 2/3-os győzelmet is vizionáltak. Ahhoz képest bukás, nem az 1 százalékhoz.
2022. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, itt sok párt, köztük a legnagyobb ellenzékiek is együtt voltak.

Együtt értek el ennyit!

2022. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

1


Ahhoz képest elég csúnyát buktak...

2022. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 XX.XX ***** válasza:
81%
szarbú nem lehet várat épjíteni
2022. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nahát, én tényleg nem is értem. Én örültem volna ha egy 1%-ot kapok. Ők meg be is kerültek a Parlamentbe, oszt itt hálátlankodnak.
2022. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert a Fidesz most érte el minden idők legnagyobb győzelmét...az eddigi csúcs 2010-ben volt, de az is talán 1-2%-al lett kevesebb akkor. Ráadásul Lázár János is súlyos csapást mért Márki-Zay Péterre.
2022. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert ők 6an voltak.

Szélső jobbos a balossa…? jó hogy a jobbik szavazók be intettek Jakabnak.

Mindegy volt nekik ki kivel áll össze csak váltsák a Fideszt, de rá szaladtak a cumira.

És tulajdonképp ennyi volt a programjuk. Igazi ellenzékként minden egyes dolognak az ellenkezőjét akarták ha jó az nekünk pórnépnek ha nem.


A kisseb partok akik egyedül kevesebb pénzből érnek el eredményt azt nevezhetik sikernek ilyen például a Mi Hazánk. Reméljük okosak lesznek és 4 év múlva egy erős ellenzéki pártként jönnek számításba. Nem pedig megint egy hiper szuper hybrid összefogás próbál egy f@5•}% az élen csodát művelni

2022. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
61%
Mert bebizonyosodott, hogy ami az önkormányzati választásokon működött, az az országgyűlési választásokon már nem jön be. Jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy tisztességesen (értsd: betartva a fidesz játékszabályait) egész egyszerűen nem lehet legyőzni az állampártot - főleg ha az még a saját szabályait sem tartja be...
2022. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert az.

Behaluzták a fényes győzelmet,csak azt nem tudom mire fel.

2022. ápr. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert hónapok óta kész tényként kezelték, hogy kormányt váltanak, már meg is csinálták.

Erre, növelte a Fidesz a támogatottságát.

2022. ápr. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!