Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megsirattátok tegnap este...

Megsirattátok tegnap este Márki-Zay Pétert?

Figyelt kérdés
Ő is kiváló elnök lett volna.

2022. ápr. 4. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Ha megsírattad el kell költözni, szia!
2022. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Siratni nem, de azért sajnáltam kicsit. Az a baj, hogy elhitte magáról, hogy a sok össze vissza beszéd után nyerni fog.
2022. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 sörpocak ***** válasza:
88%
Én se sirattam meg, de sajnálni sajnáltam. Alapvetően szomorú, hogy csak a faék egyszerűségre van kereslet a piacon, aki nem papírról olvassa fel a marketingesek által írt szöveget, az megbecsülést mamár nem kap.
2022. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem is sirattam, sajnáltam. Minden fidesz-hazugság után is róla el tudom hinni, hogy akar is valamit csinálni.


Gyakorlatilag 2018 előtt nem volt a közélet része, 3 év alatt meg odáig jutott, hogy Gyurcsány mellett a #1 ellensége lett a kormánynak, ez is azt mutatja, hogy veszélyes ellenfele volt a narancsoknak. Őszintén féltek tőle, és szerintem nem is MZP-n ment el a győzelem, sokkal összetettebb okai vannak, aminek legfeljebb egy kis szelete ő maga.

2022. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon örülök, hogy ennyire kikapott, én is ellene szavaztam.
2022. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nem rá szavaztam, hanem a fidesz ellen!
2022. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Magától állt be a farok arra a végére amelyikre.

Hulladék muzikus c.

2022. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
6, ez a baj. Most így jártál.
2022. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Vele nem volt bajom, hanem csak azokkal akikkel összefogott: DK, Jobbik. A választás után ki is mutatták a foguk fehérjét! Ennyit értek kedves Gyurcsány és Jakab!
2022. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Fideszes vagyok, mégis emberileg megsajnáltam, ahogy idegbetegen, kapkodva mondta a kis zagyva szövegét, magára hagyva a színpadon, csak a 7 kölykével a háta mögött. A koalíciója meg sehol.

Tényleg szánalmas volt!

2022. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!