Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszavazás eredménye...

A népszavazás eredménye megmutatja hogy hihetetlen erős az LMBTQ lobbi hazánkban és már túlzottan betört az országba, szóval van okunk félni?

Figyelt kérdés
Sajnos hihetetlen sokan széttrollkodták vagy el sem mentek rá szavazni
2022. ápr. 4. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az agyadban erős valami fájdalom....
2022. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ma elküldték a gyerMekemet nemátalakító műtétre:(
2022. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is széttrolkodtam mert ilyen fxságról népszavazni... Értelmes embernek ezt nem veszi be a gyomra.
2022. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Legalább az a f*ság érvénytelen lett.
2022. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Értelmetlen kérdésre értelmetlen válasz.
2022. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

idióta kérdésre csak az idióták nem trollkondak.


Én felírtam rá a fideszes pedofilok nevét meg egy kövér bajusz alá szájer ereszen menekülését "meleg=pedofil"

2022. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy széttrollkodták, mert idióta kérdések voltak. Ez csak arra volt jó, hogy az indulatokat szítja.

Mert aki komolyan azt gondolja, hogy bárki is nemátalakító műtétet akar javasolni egy kiskorúnak, anak diliházban lenne a helye.


Nem attól lesz valaki homoszexuális, hogy az iskolában vagy a médiában hall róla! Ilyen erővel tiltsák be az összes akciófilmet meg a híradót is, mert az meg gyilkost nevel a gyerekből...

2022. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!