Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány le tudta volna...

Gehdjfztuz kérdése:

Gyurcsány le tudta volna váltani Márki-zayt?

Figyelt kérdés
Ha az ellenzék nyert volna a DKnak lett volna a legtöbb képviselője. De, ha kevesebben is vannak mint az összes képviselő együtt, lett volna rá lehetősége?

2022. ápr. 4. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Most majd leváltja
2022. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Tutira... milliószor leírtam itt a lehetséges forgatókönyvet.

Ha nyernek azért (lsd Megyó annó), MOST,hogy óriási bukta, pláne repül MZP... Fletó meg két feles után megállapítja, hogy én vagyok a baloldalon a király.

2022. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Pont, hogy Gyurcsány volt az egyik aki miatt bukott az ellenzék. Sosem értettem, miért van ott ő vagy a felesége?

Már elkellene takarodnia a politikából, senki nem választaná meg újra, ráadásul a fidesznek egy nagy fegyver...

2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Gyurcsány? Hát persze, jó vicc. Lehet kígyózni hazafele. 🤣
2022. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyik válaszal sem vagyok előrébb. Elvileg a kormányzó pártnak (itt koalíció) a képviselői választják a miniszterelnökőt. A kormányon belül lebontva DKs képviselő lett volna a legtöbb, még ha kevesebben is vannak mint a többség. Le tudta volna mondatni a miniszterelnökőt (most pl Márki-zayt)? Nem arra gondoltam, hogy pont saját magára, hanem mondjuk akár valamelyik alattvalójára. A lényeg, hogy nem MZP a miniszterelnök. Meg tudta volna tenni?
2022. ápr. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!