Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Képes lesz végre felmérni az...

Képes lesz végre felmérni az ellenzék, hogy Gyurcsány mekkora kárt okozott azzal, hogy akkor nem mondott le, ezért szétverte a magyar demokráciát?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nope
2022. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen.Gyurcsány és MZP Isten legnagyobb áldása Orbánnak.
2022. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem igazán értem, mire vonatkozik a kérdésed. Azt gondolod, hogy Gyurcsány miatt nem nyert az Összefogás?


Nézd meg Jakab a megújabb videójában, amiben betámadta MZP-t, és ezzel megmutatta az igazi arcát. Túl van az Ellenzék azon, hogy egy ember miatt ne nyerjenek: nem volt ott igazi egység.


Ellenben nézd meg a Fideszt, amint ott álltak a színpadon: egységes párt, akik több, mint 30 éve együtt vannak.

2022. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Négy év mulva Klráikával mennek neki az újabb 2/3-nak😂
2022. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*Nézd meg Jakabot, amint a legújabb videójában betámadta MZP-t
2022. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

MZP full egyedül tolta végig az egész kampányát. Az a hadsereg, amit Jakab emlitett, valahol ott lehet, a 60kmes ruszki konvoj környékén Kijev mellett.

Nem is értem, miről beszél

2022. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

A fészbúkon és még sok más netes platformon erősen ment a baloldali propaganda reklámok és rövidvideók formájában. Sokkal erősebben mint a Fideszé (gyakorlatilag neten alig találkoztam Fidesz propagandával).

Na most a lényeg, hogy a legtöbbet végig néztem eredeti vágatlan formájában, és háát... ennek a Gyurcsány/Márki/stb koalíciónak nagyon ostoba média embereik vannak amiért hagyták, hogy ilyen anyag kimenjen propaganda reklámként.

Olyan degradáló megjegyzéseket tettek Magyarország polgárjaira, hogy nincs min csodálkozni ha ezek után elbuktak. Ismétlem: nem a Fidesz által összevágott anyagról beszélek, hanem az eredeti nyilatkozatokról.

Értem én hogy ez is egy vonal, hogy nyíltan degradálják a vidékieket és átgondolatlan de szándékos kijelentésekkel lealacsonyítják a Fidesz szavazókat. De ezzel semmit nem érnek el. Kellett volna egy normális megvalósítható program uszítás és fröcsögés helyett, akkor talán lenne esélyük. Viszont az ilyen Gyurcsány meg Jobbik és a többi törpepárt által alkotott langyos egyveleg sokaknak nem volt szimpatikus, meg is lett az eredménye.

2022. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#4 jogos, de ott meg senki nem megy szavazni :D

Most bizonyitottak hogy az osszes ellenzeki mehet a levesbe :D

2022. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most a következő 4 év avval fog telni,hogy egymásra mutogatnak,ki miatt bukták el a választást a hülyék.


Majd ismét elbxák és megy a FIDESZ tovább lassan 4/3-al...

2022. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

9# lehet, ha addig nem változik a gazdaság.

Ha jonnek a megszoritasok, akkor lehet lesz valtozas. De en ebben mar nem hiszek, ha már 4. Ciklust is megszerezte...

2022. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!