Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha február 24-én nem tört...

Ha február 24-én nem tört volna ki a háború, több esélye lett volna az ellenzéknek?

Figyelt kérdés
Szorosabb eredmény született volna szerintetek? Esetleg 2/3 se lett volna? Mert én úgy gondolom igen.

2022. ápr. 4. 04:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, MZP és mások háborúskodó nyilatkozatai biztos sokat számítottak.
2022. ápr. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerencsére mindegy, még 4 évig nem okoz nagyobb kárt a baloldal. Holi holi
2022. ápr. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert mzp nemjószövege miatt eltávolodtak tőle.
2022. ápr. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%

Nem feltétlenül. Ha nem az ostoba ellentmondást szajkózzák és beállnak Orbán mögé a háborúból való kimaradásért és csak a magyar érdekek mentén ellenzékiek akkor jóval több esélyük lett volna.


Ez azért már nem az az ostoba nép amit az első világháborúba bele tudtak vinni...

2022. ápr. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Orbán rávette/megzsarolta Putyint, hogy indítson háborút Ukrajna ellen, mert a MiniFeri-s kampány nem jött be se Karácsonnyal se Dobrevvel és a 7 gyerekes keresztény jobbos ellen ez így önmagában kicsit ergya, ezért közölte vele, hogy gázt végső soron tud venni az usákoktól is, de házipálinkában Magyarország egyedülálló, így a vodkához szokott medvelovagló ex-kgb-s mészáros úgy döntött, hogy "egy életem egy halálom, egy ilyen nagyhatalmú karizmatikus emberrel, mint Orbán Viktor nem jó újat húzni" úgyhogy kirobbantotta a háborút, ezzel közös erővel megakadályozták a Soros-terv beteljesülését.


Ez teljesen nyilvánvaló, csak a vak nem látja. Még Donald Trump is elismerően bólogatna.

2022. ápr. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Most, hogy a győzelem a holdról is láccik, talán az ufokók is felfedezik h van értelmes élet a földön!
2022. ápr. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igen. Túl erősen próbálták bizonyítani hogy mzp belevinne. Pedig ilyenről szó se volt. Illetve egy esetleges vh kitörésénél jobban biznak egy már évek óta hatalmon lévőben, mint egy teljesen újban (ez mondjuk érthető). Csak azt felejtik el, hogy már megint nem a jó oldalon állunk...
2022. ápr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

MZP beszólásai nagyon rontották az esélyeiket, nem véletlenül állt bele Jakab is MZP szidàsába.


Azért, amikor hàborúról van szó, félreteszik sokan a pártpolitikát és a béke mellett emelnek szót.

2022. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max a 2/3ad múlott rajta, de abban biztos voltam, hogy teljes fidesz győzelem lesz.
2022. ápr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna háború, akkor más dolgot találtak volna ki, pl a korábban már bevetett rezsicsökkentés témára mentek volna rá. Miután kitört a háború, a kampány nagy része erre ment rá.
2022. ápr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!