Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ti örültök hogy a...

Fideszesek ti örültök hogy a Fidesz megválasztása után jönni fognak a megszorítások?

Figyelt kérdés
Ugyanis aki a Fideszre szavazott, is ugyanúgy szívni fog, mint aki nem. Kíváncsi leszek, hogy mit fognak szólni az 1000 forintos olajhoz, vagy a 700 forintos benzinhez. Remélem majd akkor is a fideszt fogják éltetni.
2022. ápr. 4. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert, szerinted Márkival mi lett volna?Ne nevettess.Én amúgy egyikre sem szavaztam.
2022. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem veszek olajat, a benzint meg röhögve kifizetem a fizetésemből. De tudom, hogy ha MZP győzött volna, csak rosszabbul jártam volna.
2022. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem Márki csökkentett volna a 27%-os áfán, ami azért egy kis segítség lett volna.
2022. ápr. 4. 00:46
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
2: Rosszul fogsz te így is járni. :D Ellenzékkel legalább lett volna EU-s pénz, ami iszonyatos segítség, de Viktorral még ez sem lesz. :D
2022. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, az EU-s pénzt meg sem említettem. :D
2022. ápr. 4. 00:49
 6/12 anonim válasza:
22%

#2


Nagy pofaval lehet nagyot esni.


Üdv.

Egy nem szavazó.

2022. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

De az 1000 forintos olaj kevés. Már most is 2000-nél jár. :D Év végére lesz az 5 ezer is, és ha hónapokon belül nem oldódik meg a helyzet keleten akkor jövőre még drágább is lesz.


De nem is az olaj a baj, hanem a takarmány az állatok részére. :D Iszonyatos tempóban növekedik ... Nagyon nagyon brutális, én még ilyet életembe nem láttam mióta ebben dolgozok. Nagyon nagy szarban leszünk. Az EU meg tójni fog most ránk, pedig nagyon jól jönne az a Francia kukorica ...

2022. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
De amúgy ezek az árak növekedését is ráfogják majd Sorosra, meg Brüsszelre, meg Gyurcsányra és a birka nép elfogja hinni. :D
2022. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az infláció mindenképpen brutális lesz / lenne. Az, hogy a válság ilyen helyzetben éri az országot, az viszont kizárólag a fidesz (meg persze a választóik) felelőssége. Annak picit lehet örülni, hogy most ők kapják a nyakukba, amit megérdemelnek, de azért nincsenek nagy reményeim. Még többet fognak propagandára költeni és a csapból is az fog folyni, hogy Gyurcsány/MZP/Brüsszel/migránsok/b*zik, stb. miatt drága minden. És sajnos el is fogják hinni.
2022. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ellenzéki vagyok nem zavar a megszorítás ha van értelme, de a fidesszel nincs, nem lesz kevesebb az adósság, nem lesz több munka....
2022. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!