Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » .Ti is 4-szer NEM-el szavaztat...

.Ti is 4-szer NEM-el szavaztatok a népszavazáson?

Figyelt kérdés

Én a 4 NEM karikába raktam az X-et, ahogy minden magyar ember!


Mondjuk a 4 IGEN karikába is raktam, de az mellékes.


2022. ápr. 3. 15:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Én is 4 igennel és 4 nemmel szavaztam.
2022. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Mi az hogy minden magyar ember? Minden magyar emberrel beszéltél? Én magyar vagyok, de behúztam az Igenekhez és a Nemekhez is az X-et. Egyébként is, mitől lennék én kevésbé magyar, vagy jobban magyar, hogy hogyan szavazom a népszavazáson? Kérdezem! Válaszolj!
2022. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Én is behúztam a 8 x-et. És ráírtam a szavazólapra, hogy "A LÓNAK A FASZÁT!" :D
2022. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező, tévedsz, nem minden magyar ember szavazott úgy, ahogyan te. Csak azok, akikkel a kormánypropaganda el tudta hitetni, hogy az országunkat az óvodások nemi átalakítása veszélyezteti, nem pedig a mindent felemésztő korrupciós fertő.


Természetesen egy ilyen hazug, álságos kérdésre minden erkölcsös ember érvéntlytelen szavazattal fog válaszolni, én is azt tettem.

2022. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

5-ös vagyok


Nem terjesztem, csak leírtam, hogy hogy jártam.

Rájöttem utólag, hogy úgysem lett volna érvénytelen.

2022. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2%
4 nemmel, ahogy minden értelmes ember. Pontosabban eleve azt sem értem, egyáltalán hogy merülhet fel ilyen kérdés normális emberben.
2022. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

“ Pontosabban eleve azt sem értem, egyáltalán hogy merülhet fel ilyen kérdés normális emberben.”


Ne aggódj. Sok normális emberben pedig az a kérdés merült fel, hogy a Kormány fejében hogy merülhettek fel ezek a barom kérdések? És utána hogyan nyomtathattak erről szavazólapokat milliárdokért?

2022. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
#16: Mert az álcivil szervezetek és az ellenzék ezt nyomta a fejükbe. Sajnos ilyen a demokrácia: a birkák még a legegyszerűbb kérdésre is az alapján válaszolnak, hogy mit mondott nekik a táboruk.
2022. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17%
Meg kell állítanunk a homokos propagandát amíg nem késő, nyugaton már elkéstek vele talán itt még van esély.
2022. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem mire olyan büszkék az érvénytelent leadók. Ha lett volna vér a f.aszotokban benyomjátok a sima 4 igent.
2022. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!