Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valahol élő választási...

Van valahol élő választási műsor? Sehol nem találok ilyet!

Figyelt kérdés
Valaki linkeljen légyszi!

2022. ápr. 3. 15:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom lesz az ATV-n, de még nem kezdődött el. M1, Hírtv-n sem látok!
2022. ápr. 3. 15:21
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
M1-en szinte folyamatosan ez van. Most is. Nézzük is!
2022. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert unalmas lenne, nincs érdemi hír. Majd este.
2022. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2: Néztem, de reklámok vannak. Híradó. Nincs megszakítás nélküli műsor ami ezt adja???
2022. ápr. 3. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne álmodj ilyenről, h reklám nélkül. Igen most reklám van, de itt nem fél órás. Mindjárt folytatják.
2022. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most még nincs mit adni.

csak részvételi adatok vannak, azt meg 2 perc elmondani, hogy Londonban eddig 105 ment el szavazni, Miskolc 2. körzetében meg már 32%. Ennél többet most nem lehet tudni.

Emiatt beszélgetések vannak és a szokásos egyéb műsorok, mert az emberek többségét nem érdekli annyira hogy hol hányan szavaztak már és mekkora a sor, inkább néznének mást is a tévében vasárnap.

Este 7-kor lesz urnazárás és utána kezdenek majd el minden jelentősebb csatornán folyamatosan választási műsort nyomni, mert úgy 8 óra után már lesznek is megszámlált szavazatok, amiket lehet mutatni diagramokon.

2022. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De én nem bírok addig várni!!!!
2022. ápr. 3. 15:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Egész napos választási műsor lenne a minimum. Nem tudom ezt miért nme tudják megoldani...
2022. ápr. 3. 15:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Én szavaztam az ország érdekében, ezért elvárom, hogy napi 24-ben kiszolgáljanak engem választási hírekkel.
2022. ápr. 3. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit szeretnél ma egész nap hallgatni? Mert még NINCS semmi érdemleges hír a részvételi adatokon kívül (meg egy-egy rosszullét stb). Az összes urna ZÁRVA van, csak este 7 után kezdik el számolni a szavazatokat, akkor majd több választási műsor is lesz, egész az előzetes eredményig! Nyugi!
2022. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!