Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is Fideszes túlerőt...

Más is Fideszes túlerőt érzékelt a választókörzetében?

Figyelt kérdés
Két helyen is voltam egyiken ahol én szavaztam, másikon ahova szüleim vittem és mindkét helyen mindenhol Fideszes duruzsolást hallottam, hogy csak ők győzhetnek, muszáj Orbánnak nyernie, stb..
2022. ápr. 3. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de én ellenzéki körzetben lakom.


Az szembetűnő volt, hogy az amúgy esélytelen fideszes jelölt plakátjaiból egyet sem, az ellenzékiének viszont jó felét vandalizálták.

2022. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
2022. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát b.sszus ha 2 helyen is ezt mondták akkor tuti így van.Több hely úgysincs :)

Azon a 2 helyen hány embert hallottál erről duruzsolni?És hány szavazó lesz ma összesen az országban?

2022. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert ott van az a teny, hogy a fideszesek altalaban hangosabbak ilyenkor, mint az ellenzekiek, jobban kitunnek a Gyurcsanyozasukkal. Szoval nem biztos, hogy tobben vannak.
2022. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a beszélgető fideszes nénik valójában titkosszolgálati ügynökök, akiket már előre informáltak a végeredményről.

Egyébként ha mindkét körzet a periférián van vagy Északkelet-Magyarországon, nem tekinthető mérvadónak az a néhány ember.

2022. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nagyon sok az ostoba páva, és egyre kevesebb az ostoba gomba. Szóval még mindig kétesélyes.
2022. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!