Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán nyer, akkor diplomásk...

Ha Orbán nyer, akkor diplomásként kérhetek politikai menekültjogot úgy, hogy nem beszélek idegennyelvet? Melyik civil szervezet segítene nekem?

Figyelt kérdés

Amikor volt a migránsválság olvastam régebben róla, hogy nyugaton minden képzettebb emberkét szívesen várnak és még videót is láttam, ahogy az afgánoknak tanteremben nyelvleckéket adnak és mindent megtanítanak nekik meg segítenek ügyeket intézni.


Nos nekem is jó végzettségem van (IT), de sajnos nincs nyelvérzékem és az angol is elég nehezen megy. Ennek ellenére szeretnék nyugatra emigrálni ha Orbán győz és politikai menedékjogot kérni, mert kígyó vállú libsi vagyok (fizikálisan gyenge krónikus betegséggel) a szemükben és nem tudok érvényesülni itthon sem (jelenleg sincs munkahelyem és 50 helyről vissza se jeleztek ilyen nincs nem hiszem el!) .

Ha lenne rá lehetőségem, akkor választások után melyik civil szervezetet keressem fel, hogy segítsen nekem infókkal mint a menekülteket?



2022. ápr. 3. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem!


Ha viszont kilépünk az Euból az RTL-t betiltják. Akkor a nem diplomások is befogadják, márha sikerül kijutnia

2022. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten áldjon!
2022. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De ne is haragudj, ahogy te leírtad magad, esetedben bármilyen kormány jön, nem vagy semmilyen országnak egy főnyeremény.

Ettől még kimehetsz, elmehetsz, csak ezt a politikai menedékjog figurát felejtsd el!

Persze képezz előtte komoly tartalékot, mert kint keményen fizetés az egészségügy.

2022. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

Szerencsére nem! Hogy képzeled a világ működését? Ha mindenkit mindenhova befogadnának, akinek nem tetszik az országa szavazásának az eredménye, az egész világ örökké bolyongana. A diplomához manapság meg nem kötelező a nyelvvizsga?

2022. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál? IT nyelve az angol.
2022. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A diplomához manapság meg nem kötelező a nyelvvizsga?"

De igen, csak ugye a kormány a covid miatt kiadatta a nyelvvizsga hiánya miatt bennragadt diplomákat. Ezt soha nem fogom megérteni, hogy aki el tud végezni egy egyetemet vagy főiskolát miért nem képes egy nyelvizsgát letenni. Nekem 54 évesen sikerült az angol középfok (akkor már volt egy alapfokúm), pedig nincs is diplomám.

2022. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Mert a lexikális tudás nem egyenlő a nyelvérzékkel. Aki introvertáltabb/keveset beszél eleve nehezebben tanul nyelvet. Egy it-s kockának (mint én) pedig a kommunikáció nem az erőssége (így az angolban sem).
2022. ápr. 3. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Szóval a te fizikai, mentális és szellemi képességeiddel Orbán a hibás, hogy sehova nem kellesz?

Kapitalizmus van apám, ha nem tudnád!

Neked még akkor is csimpaszkodni kellene a határkerítésbe, ha ki akarnának innen rúgni, nemhogy még TE "menekülnél" MókaMiki!

2022. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!