Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogtok ma szavazni?

Kire fogtok ma szavazni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 08:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

#9 Ki a...... érdekel Putyin?


Leszerepelt a háborús agresszor!


Nyugat tudod! Nem kelet!


"az olaj keletről jön, de a szabadság nyugatról"

2022. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Szavaztal volna az M(S)ZP-re,

Vehetnel fuvet hetvegere.

Ne szivjal fuvet,

Mert elvisz a rendorseg.

2022. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#14

Te meg szavaz a tolvaj, korrupt vezéredre aki láthatóan súlyos mentális problémákkal küszköd! Csak az nem veszi észre rajta az egészségügyi tünetek jeleit aki nem akarja?


Túl sok segegt nyalt? Vagy miért nyujtogatja állandóan a nyelvét?

2022. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

8# Aki nem szavaz rá az nem csak ezért. Én pl. tökéletesen boldog lennék az orosz gázzal, az orosz nyersanyaggal. A két országnak konfliktusa van egymással, én annyit teszek normális ésszel, hogy bármelyiküktől(!) jön menekült azt megetetem, megitatom, vetett ágyat adok neki. De az, hogy szétverjék a világunkat a konfliktustól teljesen független felek agybajos menései, azt nem. Ez a degenerált csávó meg alig várja, hogy valamit tehessen amiből csak a qrvanagy rábaszás lesz.

Aki olyat mond, hogy megteszünk mindent amit a nato mond, az nem kell az ország élére! A nato döntés nem így működik, ezzel az elemi információval sincs tisztában Márki zay. Gyáva népnek nincs hazája, de ez még a gyáva szintet sem üti meg, csúszómászó csicska talpnyalókat csinálna Magyarországból. Mindent amit a nato mond? He? Hát meg a nagy büdös lóf-t. De egyébként is alkalmatlan, ostoba súlytalan senki. Vitya körme alatt a piszok többet ér ha rátermett politikust keresünk. Az más, hogy mivé vált orbán, de a kvalitásait nem lehet elvitatni, pláne ha egy ilyen totál nyomi színre lép. A momentumos luvnya lenyúlta az ötmilliárdot, nem tudom abból van-e már bírósági ítélet. Az átláthatatlan borsodi cégháló, követhetetlen kifizetések az uniós pénzekből.

A narancsosra se szavaz jóérzésű ember, ilyen gátlástalan széthordása a nemzet vagyonának, ilyen a világon nincs! Rogán tóni strómanjainak milliárdos vagyona, szíjjártó jachtozása, amire pofánkba röhög és azt mondja magánügy. Viktor papája hatvanpusztai hasziendája, és a parlamentben az a vödör azt mondja a magyar embereknek, hogy náluk a családba nem pofáznak bele a papa ügyeibe. Ennél pofátlanabb beszólás állítom nem volt még a történelmünkben. Tényleg szétverték a demokrácia intézményeit. A gázszerelő pár év alatt mivé vált? Nyilván az öltönyein kívül semmi nem az övé, és mindezt a szemünk előtt. Matolcsy kölykéről már nem is szólok. Ennek a sok moslék rohadéknak semmi se szent. Gátlástalanul, mértéktelenül és gyakorlatilag kontroll nélkül bármilyen pénzből bármennyit elvesznek.

De ezt naphosszat lehetne sorolni.

De minek.

Havi 150 forint netadóért kiment a sok amőba tüntetni, meg a 300 ft-os vizitdíjért, ezekért a nyílt színi lopásokért meg semmi! Elolvassuk a tényfeltáró cikkeket, amivel fölöslegesen dolgozott a megírója. Illetve nem: az ingerküszöbünket minden nap emelik. Meg se kottyan már semmi.

Mégis ennek a kettőnek van esélye biztosan parlamenti bejutásra, fidesz és összefogás. Egyik sem! Kéne a sok kisebb párt, hogy az országgyűlésben a mérleg nyelve a nemzet érdekét szolgáló döntés felé billenjen. Ha tudnak ezek ilyet egyáltalán. Bár ott a kutyapárt az telibe az összefogásé, a digitális strici (by Bödőcs:) a fideszhez fog szavazni. A mi hazánkos csávó baromira értelmes, tényleg le a kalappal, a hozzáállása is példás, de ott meg az abortusz programjuk (kb. mint a lengyel) és a mentelmi jog eltörlés nagyon nem támogatható. Marad gödény, majdnem olyan hibbant mint gyurcsány amellett egy sárgadinnyét nem bíznék rá, teljesen kretén és a becsület szó sem ugrik be róla.

A lényeg, ezekből egyikre sem lehet szavazni nyugodt szívvel vagy józan állapotban.

Egy kis ébresztő, pár napos írás:

[link]

2022. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én már szavaztam is a narancsra. "Előre menjünk, ne hátra."
2022. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!