Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy Orbán is meleg...

Lehet hogy Orbán is meleg (volt) és ezzel zsarolja Putyin?

Figyelt kérdés
A 80-as évek végén, 90-es évek elején Orbán fiatal liberális, Putyin meg KGB-s tiszt volt. A rendszerváltáskori politikai mozgolódásokat egészen biztosan szorosan figyelte a KGB és dokumentálta is. Lehet hogy Orbánról készült valami kompromittáló felvétel amivel most tudják zsarolni? Például hogy neki is volt meleg kalandja?

2022. ápr. 3. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem tökmindegy meleg e vagy sem.
2022. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Hiszen az orbáni politika sugallja azt, hogy a melegeket utálni kell, melegnek lenni szégyen. Szerencsére én nem értek egyet ezekkel, engem csak a kétszínűségük zavar. Mint a Szájer Jóskáé, le is bőgött szépen.
2022. ápr. 3. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem valószínű...
2022. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Meg sem lepődnék rajta


Orbán egy aljas, korrupt kommunista tolvaj

2022. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mikor leszáll az éj, a politikusok mind vissza vonulnak egy BDSM dungeonbe.
2022. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet kapott olykor ő is Brüsszelben egy két-femboyt magának (mint később kiderült a KGB jóvoltából.)
2022. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Mondjuk ez bevált módszer volt a KGB-seknél, például az NKD-ban hogy qrvákat küldeni a befolyásos személyekhez majd titokban felvételt készíteni róluk.
2022. ápr. 3. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban egészen biztos vagyok, hogy valamivel zsarolja őt, mert különben nem engedte volna be szó nélkül (sőt, diplomáciai mentességgel megajándékozva őket) a kémbankot, vagy ellenlépéseket tettek volna a külügyet ért ruszki kibertámadások ellen, nem pedig csendben elsunnyogták volna az ügyet, mint aki semmiről semmit sem tud. Szóval hogy valamivel zsarolják a fatert, az nem kérdés, erősen szorongatják a tökeit az oroszok. Abban viszont kételkedem, hogy ez homo ügy-lenne. Szerintem valami fajsúlyosabb dolog lehet a háttérben. Valami jó kis szaftos 3/3-as besúgó ügy (esetleg ami a családot érinti, ha nem is konkrétan őt magát), vagy valami mocskos KISZ-es múlt vagy valami ilyesmi. Szerintem NO HOMO. De az, hogy zsarolják, az hót ziher.
2022. ápr. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!