Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rajtam kívül még más...

Van rajtam kívül még más jobboldali, aki az ellenzékre fog szavazni?

Figyelt kérdés
A fideszből nagyon elegem van már. Ráadásul az árbefagyasztás nem is jobboldali lépés. Most meg attól is félhetek, hogy teljesen elszigetelődik az ország

2022. ápr. 2. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Igazi jobboldali nem szavaz a komcsi fideszre.
2022. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Csak te. Ha jobboldali vagy, és unod a Fityeszt, szavazz a Toroczkaira, vagy nebmenj szavazni.
2022. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

A Fideszből nekem is elegem van,de a baloldalra nem szavazok,mert az lenne a legrosszabb forgatókönyv az országnak.A háború kitörése óta ez nálam kizárt.

Nagyon nehéz most szavazni ez ember lelkiismerete szerint!

2022. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Aki így gondolkodik, az nem jobboldali, hanem fogyatékos. A Fidesz rossz, ezt aláírom. De a fejfájást sem fejlövéssel gyógyítjuk. Nem tetszik a Fidesz? Szavazz a Mi Hazánkra és Toroczkaira. Én is így fogok tenni.
2022. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
82%
Márky-Zay Péter, aki a miniszterelnök-jelölt még mindig jobboldali politikus.
2022. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy van. Jobboldali vagyok, de a Fidesz agymenéséből nem kérek. Az gulyáskommunizmus leöntve nemzeti mázzal. Az MH pedig túl radikális, és több dologban is a hülyeségbe hajlik(pl vírustagadás).

Majd talán, ha egyszer vesztenének, észhez térnének és újra gondolnák a politikájukat, hogy miért van az, hogy az emberek felének már minden mindegy, csak ne ők legyenek.

Talán lehet még belőle jó párt egyszer, de ahhoz kell egy pofon.

2022. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Én konkrét semleges oldalon vagyok, 2 pártot nem szeretnék hatalmon látni Fidesz és az moslék. Szóval, marad a kutya vagy mi hazánk vagy nem megyek szavazni. És szerintem sokan így gondolják...
2022. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

A Mi Hazánk lehet a harmadik út.

Más megközelítések kellenek már,mert más világ van,mint 2010-ben,eltelt 12 év.Nyakunkon egy ipari válság,infláció,háború,élelmiszerhiány sem kizárt.

Mondjuk igazi kormányprogramot is csak a Mi hazánktól láttam,senki mástól nem,mindenki csak improvizálni akar majd.

Lesz-ahogy lesz!

2022. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
MH-n amúgy sokáig gondolkodtam, de jelen helyzetben a nemzetközi elszigetelődésünkön nem tudna segíteni
2022. ápr. 2. 14:43
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sokan fognak tartózkodni,vagy üres lapot beadni,ami sokat elmond a mai magyar politikai valóságról.
2022. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!