Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Hont András zárlatos?

Ez a Hont András zárlatos?

Figyelt kérdés
Csak mert össze vissza védi a 2 politikai oldalt. Eleve Fideszes volt.

2022. ápr. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen hibás!
2022. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Furcsa látni, hogy valakiknek nincs a fejük egyik politikai oldal seggében se ugye? Bárcsak több ilyen ember hallatná a hangját.
2022. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar társadalom egy jó része a zárlatos, hogy a politikával foglalkozó emberek egy jó része csak két végletben tud gondolkozni, ezeket nevezem én pártbirkáknak...eszméletlenül gáz és ciki, hogy felnőtt emberek be birkultak, kritikai gondolkodás az nuku, csak a folyamatos nyali fali a kedvenc párt és politikus felé, agyhalott bandabirkák mindkét oldalon...


Egy felnőtt pártbirka egyszerűen képtelen értelmezni felfogni, hogy vannak rengeteg olyan ember, akik nem bégetve nyerítenek egyik vagy másik oldalnak, hanem kritikus mindkét oldallal vagy ért egyet ebben abban egyik vagy másik párttal a témától függően, kedves pártbirkák, mi olyan nehéz a független kritikus agyhalál nélküli gondolkodás?

2022. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ez Hont esetében nem igaz..

Egyik hónapban még szó szerint csontig ott van valahol a záróizmok mögött a nyelve az ellenzéki oldalon mindez nílvánosan, utána meg őket alázza 2 hét múlva és a nevezett birkákkal van.

2022. ápr. 2. 12:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Másik dolog..Az miért van ha én nem vagyok és nem akarok az ellenzéki összefogásra szavazni én Orbán seggnyalója birkája vagyok.. Ez ugyanaz.
2022. ápr. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!