Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MiniFeri vasárnap este 10-re...

MiniFeri vasárnap este 10-re politikai hulla lesz?

Figyelt kérdés
Valóban így van? "Lázár János: Márki-Zay este 10-re politikai hulla lesz" - nyilatkozta a fideszes politikus a 24 pont hu szájtnak. Mi szól ellene és mi szól mellette?
2022. ápr. 2. 02:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Orban lesz este 10-re bekattanva es viszik is grazba
2022. ápr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Hát ha nyernek akkor azért ha elbuknak akkor meg azért isszák le magukat hullarészegre.


Azért ha nyernek Ferit remélem nem engedik fel a színpadra mert az szép lesz ha ő dalra fakad. Bár lehet MZP sem fog túl egyenesen állni addigra.

2022. ápr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Ellenzéki szavazó vagyok ,s én abban reménykedem hogy a kutyák bejutnak:)MZP pont nem érdekel,befürdött vele az ellenzék.De szerintem is sajnos sima Fidesz győzelem lesz.De a Kutyák ha bent lesznek a következő 4 év érdekes lesz:)
2022. ápr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
MZP várhatólag erősödni fog, akárhogyan is végződik ez a választás.
2022. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Jajj essünk már túl rajta. Mindenki megvan őrülve.
2022. ápr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

#3

Kutyák a házbaaan

Kétfarkúak a házbaaan (vauuu)

Na gyere csóváld bátraaan

És ha rád szól a házmester, csak mondd, hogy: vau vau vau vau

2022. ápr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
Lázár megveri vásárhelyen,majd kikap..Szerintetek az összes pártvezető miért van csendben?MZP-n fogják az egész kampányt elverni..De durván..Az egésznek a DK lesz a nyertese.
2022. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Azért nagyon szomorú, hogy az utolsó napokban is csak a másik alázása megy... Miért nem lehet tisztességesen viselkedni?

Jó, értem én, ez a „balkáni kultúra”, csak valahogy olyan furcsa nekem, hogy mi (magyarok) minden körülmények között különbnek tartjuk magunkat más nemzeteknél, közben meg a magaviselete az embereknek a kocsmai színvonalat éri el...

Ahogy járom az utcákat, egy csomó helyen átragasztott, megrongált plakátokba lehet botlani, mindkét részről. Én azt is értem, hogy nem érthet mindenki egyet mindenkivel mindenben, de tényleg muszáj annyira lealjasodni, hogy a másik tulajdonát, mi több, arcképét meg kell rongálni? Ha nem is akarom, hogy a fideszes jelölt győzzön, eszembe nem jutna átfesteni a plakátját, vagy letépni, mert tudom, hogy a demokráciának az az alapja, hogy mindenki jogosult a véleményére, AMÍG azt emberi keretek között képes előadni.

2022. ápr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Orbán jelenleg is vergődik, Győzike bevételével, kis grofóval pózolt. Ilyen mélyre nem süllyedne, érzi a vesztét, az utolsókat rúgja.
2022. ápr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

#3


Ha a kutyákra szavazol, akkor a fideszre szavazol.

2022. ápr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!