Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg vannak ilyenek?...

Tényleg vannak ilyenek? Szavazhatnak ilyenek?

Figyelt kérdés

Épp ma beszéltem egy ismerősömmel ( 21 éves "férfi" 8 általánost végzett,családja úgyszintén) aki ezeket mondta: "Elmegyek szavazni,nem akarok háborút,nem akarok fiatalon meghalni"," A fiatalok stérberek munka helyett tanulnak csak végzettségükkel kitörölhetjük", "Ha az ellenzék nyer jön a drágaság,aztán mindenki sír majd,ő inkább eret vág magán", "Magyarország jól kezelte a covid helyzetet" "Azért mennek ki külföldre a fiatalok dolgozni mert,kommunikáció hiányosok,és nem a pénz miatt", "A tanárok is csak sírnak"," Senki ne mondja hogy vidéken nincs munka,ő is takarít Pesten tud utazni" Ha az ellenzék nyer akkor a tanulóktól elveszik a támogatást..Stb


Komolyan ilyen embereknek van szavazati joguk?


Én nem pártolok senkit,de azért ennyi hülyeséget összehordani nem lehet értelmes ésszel.



#LMBTQ #Anyaesapatestverek
2022. ápr. 1. 23:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igen. Ilyen emberekre alapozza a fidesz a gyermeteg propagandáját. És az iskolázatlan népcsoportot sikeresen meg is győzi.
2022. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb ember nem néz utána a teljes nyilatkozatoknak ez tény. Utálom Orbánt, de nagyon okosan kampányoltak MZP ellen (akire fogok szavazni), be kell ismerni, hogy MZP az utóbbi pár hétben saját maga alatt vágta a fát, amikor folyamatosan olyanokat nyilatkozik, amit feltudnak használni ellene.
2022. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez lenne a képviseleti "demokrácia". Nem véletlenül van óriási válságban mindenütt.
2022. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Ezért is menj el szavazni vasárnap. És előre tedd az x et ne hátra. Ne hagyd hogy ilyen emberek döntsenek a sorsodról, takarítsuk el az agymosó korrupt fideszt. MZP 2022
2022. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%

Kíváncsi lennék, a kérdésedhez párosított kulcsszavaknak mi köze van a kérdéshez... (#LMBTQ #Anyaesapatestverek)

Azért te sem lehetsz egy 100-as...

2022. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Talán maga a kérdés is kitaláció, bosszantáshoz...
2022. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6: Ha kell elküldöm a messengeres üzeneteket :D

Mivel a gyerek LMBTQ-hoz tartozik,így azért tettem be kulcsszóként.

2022. ápr. 1. 23:39
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az ilyen embereknek készül pl. a Gyurcsány show.
2022. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"Szavazhatnak ilyenek?"


Nem.

Csakis budapesti doktorátussal rendelkezők szavazhatnak.

Te nem tudtad? Maradj otthon.

2022. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem szoktam politizálni,engem hidegen hagy.

Első szavazásom lenne amúgy is.

De ő hozta fel,és én meg már az első mondatánál (A háborús) defektet kaptam és elkezdtem kérdezősködni,akkor születtek eme szép mondatok.


Amúgy meg egyetemista vagyok,és szerintem ne egy olyan papoljon nekünk aki nem tanul,és életében sem csinált semmit. És nem mondanám hogy olyan sok támogatást kapunk mi "tanulók" mint ahogy áradozik...

2022. ápr. 1. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!