Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz Orosz párti az...

A Fidesz Orosz párti az összefogás pedig Ukrán párti?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom a Fidesz mi, én Fidesz szavazó vagyok és maximálisan béke párti.
2022. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hypno ***** válasza:
77%

Nem.

A fidesz oroszpárti mert fogják a főnök tökeit valamivel

Az ellenzék viszont nem Nato és EU ellenes.

2022. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
A fidesz semleges,a baloldal meg mindenben a nyugatot majmolja.
2022. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

A semleges melyik szótárban jelenti azt kérem, hogy nekünk folyamatosan Brüsszellel, meg a nyugattal kell harcolni, mig Moszkvához dörgölőzni?

Milyen cikk alatt található ez a fajta semlegesség, kérem?

2022. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dzsonszi ***** válasza:
15%
#4 Nektek meg a semlegesség azt jelenti, hogy bárhogy fütyülnek Brüsszelből mi úgy ugrálunk? Amúgy mi is az EU vagyunk, baj hogy van beleszólásunk hogy akarunk kezelni bizonyos dolgokat?
2022. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Az ellenzék ukrán párti.

De nem kell minden konfliktusnál oldalt választani, a Fidesz nem pártol senkit.

Attól, hogy megveszi az orosz energiahordozót, még nem dögölőzik sehova. A németek is megveszik.

2022. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

#3

Annyira semleges, hogy most is a magyaroknak azt adja elő, hogy ő szembe megy az euval és a natóval, miközben nyíltan keresi az orosz kapcsolatokat. Majd megy a propaganda és az ellenzékre való mutogatás. Ezzel tényleg ismételten belső ellentéteket váltva ki. Ezen mi a semlegesség??


Itt hírdeti magát, hogy oroszokat megveti, de nyugatnak se enged. Amiatt is kellene egy oldalt választani, hogy ne kerüljünk két tűz közé. Inkább bukjuk az orosz gázt, mint az eu és a nato érdekeltségeket. Ha nagyon eldurvulnának a dolgok oroszok 1 nap alatt tényleg el tudnák foglalni az országot. Lássuk be mi vicc kategóriák vagyunk hozzájuk képest. NATO csapatok nélkül semeddig nem húznánk. Viszont Orbán régóta tüntet az eu ellen és még most is vacakol és dörgölőzik az oroszokhoz. Ennek rossz vége is lehet.

2022. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de nekem teljesen más fogalmam van a semlegességről
2022. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ukrán pártiak ti nagyon síkok, de tenné ami NATO és EU tagként elvárt. Orbánnak csak az EU pénze kell, de semmi más onnan, majd ő tudja, neki ne dirigáljanak.
2022. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#7

"Ezen mi a semlegesség??



Itt hírdeti magát, hogy oroszokat megveti, de nyugatnak se enged."


Na.

Ez a semlegesség.

Egyik oldalnak se enged.

2022. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!