Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon izgultok, hogy mi lesz...

Nagyon izgultok, hogy mi lesz vasárnap a választási végeredmény?

Figyelt kérdés
Én nagyon izgulok. Orbán Viktor nagyon miniszterelnök, remélem maradni fog, de nagyon félek, hogy az ellenzék nyer.

#FIDESZ #biztonság #Brüsszel #Soros #választás 2022 #Háborúból való kimaradás
2022. márc. 31. 08:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem izgulok, mert sajnos sejthető, hogy mi lesz a vége! Minden közvélemény kutató cégnél ugyanazt mérik nagyjából. Sajnos még mindig van 2 millió gyógypedagógiás ebben az országban, akit pénzel, meg látszatintézkedésekkel meg lehet venni!


amiket írtál a 8-as válaszodban azok egyáltalán nem jó dolgok, és mg lesz a következményük!


Nem a nyugdíjasokat, meg a gyerekeket kell pénzelni, hanem a kettő közötti korosztályt, akik a hátukon viszik az országot!

2022. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mi közünk van például Ukrajnához? Nem NATO tagállam. A NATO jogosan várhatja el, hogy mi IS részt vegyünk a háborúban, ha a NATO úgy dönt. De azt nem, hogy menjünk előre golyófogónak. Még egyetlen NATO tagállam sem küldött komolyabb katonaságot Ukrajnába az oroszok ellen. Akkor nekünk miért is kellene?
2022. márc. 31. 08:55
 13/32 anonim ***** válasza:
32%
2022. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon.
2022. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most nagy a tétje ennek a választásnak.
2022. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is vettem a chipset a vasárnap esti műsorhoz.
2022. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%
Én már vágom a centit,nagyon izgulok.Ha most sem sikerül nyerni,akkor eláshatjuk magunkat.
2022. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

"Mi közünk van például Ukrajnához?"

Kérdező, elhiszed, hogyha nem fidesz-kormány lenne, hanem akárki más, annak se nagyon lenne más mozgástere ebben a kérdésben? NATO-tagok vagyunk és a NATO (egyelőre, reméljük így marad) nem akar komolyabban beavatkozni. Néhány látszatintézkedés van, 1-2 ország küldött fegyvert, de kit érdekel? Nagy részét a határ mellett szétlőtték. Az egész fegyverküldözgetés csak arra jó, hogy pörögjön kicsit a fegyverpiac is...

Érdemben egyelőre nem fog a NATO segíteni Ukrajnának.

Szóval ne vedd be légyszi ezt a nagyon primitív fidesz-propagandát, hogy majd ŐK megvédik az országot. A NATO-tagságunk miatt más se csinálná nagyon másképp.


A kérdésre válaszolva: nem izgulok. Inkább várom, hogy essünk túl rajta, mert már nagyon unom. Nekünk így is-úgy is szívás lesz. De szinte biztos, hogy marad a fidesz, nem tudom, mit kell ezen izgulni.

2022. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem izgulok, már biztos helyünk van külföldön.
2022. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit izgulok, de szerintem marad a Fidesz (nem rájuk szavazok, de nem is az ellenzéki összefosásra.)
2022. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!