Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak ha gyűlölöm a...

Kire szavazzak ha gyűlölöm a Fideszt, de MZP-t egy kiriminális alaknak tartom, de mikropártokra nem akarom elpocsékolni a szavazatomat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Tökéletes választás nincs, a választék nem jó. Mivel a fidesznek áll a zászló, szavazz inkább MZP-re, hogy a fidesz ne nyerje túl magát megint.
2022. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kívül két párt van, akinek van esélye bekerülni a parlamentbe: MKKP és Mi hazánk.
2022. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vagyok vallásos és gyereket sem szeretnék, de ahogy láttam, MZP sokkal elfogadóbb ezzel szemben is. Orbán semmibe sem veszi, aki nem családban gondolkodik, semmi lehetősége nincs az embernek saját lakáshoz jutni, megélni sem a magas adók miatt. Számomra elfogadható, ha valaki vallásos és sok gyereke van, ha nem akarja rám erőltetni. Ilyen miatt nem érdemes másra szavazni, mivel most csak a 2 nagy párt között érdemes választani. Nekem egyértelmű, hogy az ellenzékre szavazok.
2022. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Ne menj el szavazni és slussz, én sem megyek.
2022. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudsz sem Márkira, sem Orbánra szavazni, ha az ellenzékkel szimpatizálsz, akkor tudsz arra szavazni.

[link]

2022. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A tizenegyesnek és tizenhármasnak igaza van.
2022. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!