Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a TV2...

Miért van az hogy a TV2 munkatársai felvállalják hogy kire szavaznak,de az RTL club balosai viszont nem,szégyenlik?

Figyelt kérdés

[link]


(TV2 a kommentben)


[link]



2022. márc. 29. 10:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Ők szeretik eljátszani a FOS = független objektív sajtó szerepét.
2022. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

" Ez nem igaz, nyugodtan bevallhatja ő is, kire szavaz."


Maximum más nap már nem kell bemenni dolgozni.


https://www.youtube.com/watch?v=LljpvnHneR0&t=

2022. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Vicces, hogy mit gondolnak a Fideszesek a másképp gondolkodokról....


Pl civil aktivistaként biztosan azt gondolták, hogy én halálra kerestem magam, mikor az voltam, hát nem...


Akkor volt aki azt gondolta, hogy én belpesti értelmiségi liberális vagyok és nem hitte el, hogy Kelet-Magyarországon nőttem fel 27 éves koromig... és hogy már akkor is elütöttem a környezetemtől gondolkodámódban.. amit részben szüleimnek köszönhetek...


Akkor biztosan azért szavazok az ellenzékre, mert valaki eligazitást tartott... h

2022. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

#13

Magukból indulnak ki, mert nekik el kell mondani, hogy mit gondolhatnak. Őket képezni kell ideológiailag. Mint a szoci rendszerben.....

2022. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
hogy én kire szavazzal, én nem gazdaként tekintek a politikusra, hanem mint népet szolgálóra... és bosszant mikor Orbán azt mondja, hogy majd ő meglátja, hogy emelkedhet Manyi néni nyugdíja? Mi van? Azok a mi adóforintjaink illetve EU-s pénzek... azokról nekünk kellene dönteni, részvételi költségvetésben... és részvételi demokrácia irányába kell elmozdulni...
2022. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nehogy már dicsőség legyen, hogy valaki elmondja pénzért, hogy kire szavaz. Ezeknek a TV2-ös propagandistáknak ez munkahelyi rutin. A hegesztő se mondja el a kamerába, hogy milyen fasza varratot csinált egy zárszelvény meg egy U vas között....🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
1%: a világon sehol nem a "nép" csinál költségvetést, ébredjél fel.
2022. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Képzeld, hogy Lengyelországban pl a magyar kisvárosom olyan kis lengyel várossal kötött testvérvárosi megállapodást, ahol a diákoknak ad az önkormányzat pénzt, és ők dönthetik el, mármint a diákok, hogy mire költsék el.... vagyis felelősségre nevelik őket, ami úgy látszik a Magyarországról hiányzik, ezért aztán zsidózunk orrba-szájba...
2022. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Ja és hidd el, hogy ha az állampolgárokra akik szavaznak kiterjesztünk bizonyos jogokat, pl arról, hogy helyi kérdésekben ők döntsenek a költségvetésről... akkor felelősségteljesen fognak dönteni és nem Patyomkin Piacokat fognak létrehozni mint egyes Fideszes polgik...
2022. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Mert, ő szabadon dönthetnek róla. Nem a munkáltató diktál. Plusz újságírók, nem propagandisták. Aki újságíró be kell tartania etikai szabályokat.
2022. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!