Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter magyarázta,...

Márki-Zay Péter magyarázta, hogy a szüléshez nem kell orvos...mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

„Ezer éve szülnek az emberek, szüléshez nem kell orvos” – mondta el álláspontját a baloldal miniszterelnök-jelöltje.



[link]


Tényleg őt akarjuk miniszterelnöknek?



2022. márc. 28. 19:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok fideszes de ez az ember szerintem születésekor fejre esett mert ennyi f@szságot összes hordani direkt nem lehet ehhez idiótának kell lenni
2022. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
34%

Nem a nőnek kell orvos, hanem a gyereknek! Az a baj hogy zay egyáltalán nem jártas az ilyesmiben, rohadtul nem ért hozzá... A gyereknek elsősorban el kell vágni a köldökzsinórját, amit könnyen el lehet rontani, a méhlepényt is el kell távolítani ami a megfelelő steril környezet, és hozzáértő szaktudása nélkül könnyen tragédiába torkollhat. Az inkubálásról, a gyerek egészségi állapotának felméréséről nem is beszélve.. Legfőbbképpen ha szülés után a gyereknek pl sárgasága, vagy hasonló baja van, akkor ha azt orvos nem kezeli, a gyerek vagy meghal, vagy súlyos agyi sérültként talán túléli. Ebben az esetben is az orvos mentheti meg mindkét kimenettől...


A baloldal meg az egész kóceráj az alapvető racionális gondolkodást elvető anomália... Rengeteget szoktam az egész baloldalon cringelni...


Soha többet baloldal!!!

2022. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

Milyen szomorú ezt így utólag olvasni. Látom sok ember nem vágja mi itt a helyzet. Az esetek 90%-ban tényleg nincs szükség orvosra, mert egy jól képzett szülésznő el tudja végezni a feladatot. Ha komplikáció lép fel BEKÜLDIK az orvost. Nincs kitiltva a kórházból. Nyugaton is így van.

Baszki és tényleg ilyeneken ment el a választás. Szégyen ez az ország....

2022. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%
23! Nem csak ilyeneken ment el, MZP sokat hibázott tényleg, közben a Fidesz eszméletlen pénzt szórt ki, és hazudott orrba szájba, most meg fél évvel késöbb már senki nem emlékszik arra például, hogy mit ígértek az olcsó rezsiröl amiröl csakahülyebalosokmongyákhogyfenntarthatatlan...na ja látjuk mennyi volt fenntartható.
2022. dec. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
80%
*pontosítok: nem akar emlékezni az átlag Fidesz szavazó.
2022. dec. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%

"Nem csak ilyeneken ment el, MZP sokat hibázott tényleg"

Én azt tudom, de rengeteg bizonytalan szavazót sikerült bevonzani az ilyen hazugságokkal.

2022. dec. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%
Orbán meg meghatározta hogy melyik nap lehet szülni a kórházakban. Az jobb? :D
2022. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!