Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vs MZP rap-párbaj....

Orbán vs MZP rap-párbaj. Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3KzI7X5YxgE


Maga a kivitelezés szerintem egész jó lett, engem végtelenül mulattatnak az ilyen kreatív alkotások. Tetszik, hogy a szöveg tele van aktualitással, szurkálódással.



2022. márc. 28. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nemszeretem a rappet.

Ez meg kifejezetten izzadságszagú

2022. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Tetszett. Annyiban nem volt eltalált, hogy Orbán sose mert kiállni vitára MZP-vel.
2022. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint rap gyenge, de tartalma - mondani valója, talált. 😂
2022. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
#3 -as vagyok, azt még hozzá tenném, hogy nem gázabb mint pl. az előadót nemzeti dal, Ó jee! 🤣
2022. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a műfajt mélyen alpárinak tartom, így nem nézem meg, bocsi.

De ettől még lehet jó (másnak), csak én nem szeretem.

2022. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5ös, mondjuk ez a kérdés alá elég nehéz "nem hasznos" választ írni, de az, hogy azt írod, hogy nem nézed meg, az pont az. Akkor ne írj választ, ha ninc smit írnod:D
2022. márc. 28. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Az volt a kérdés, hogy hogy tetszik. Válasz: nem tetszik, amit meg is indokoltam.

Ezek után nem igazán értem, hogy mi a problémád...

2022. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a vélemény hasznos, ami mögött tapasztalat áll. Mivel bevallottan meg se nyitottad, így egyértelműen nem tudsz hasznos véleményt megfogalmazni az adott számmal kapcsolatban.

Ha majd általánosságban kérdezem az emberek rapről alkotott véleményét, akkor majd hasnzosítható lesz a válaszod. Bár jelezném, hogy egyetlen trágás szó sem hangzik el ebben a dalban, alpárinak nemigen nevezethő.

2022. márc. 28. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Attól, hogy valamiben nincs trágár szó, nem lesz automatikusan nem alpári... Egyébként meg nem általánosságban a rapről írtam a véleményem (bár az sem a szívem csücske), hanem konkrétan a „rap-battle” műfajról. Infantilis balfaxkodásnak tartom, nyugodtan lehet lepontozni, de attól még a ti szövegértési képességetek nem fog megjavulni...
2022. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez most elég gyenge lett, Dávid (kérdező).
2022. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!