Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Fidesz győz, akkor szinte...

Ha Fidesz győz, akkor szinte biztos hogy csalás volt ugyanis ma Magyarországon egyértelműen kormányváltò hangulat van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
nincs kormányváltó hangulat ,
2022. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom eldönteni hogy a kérdés troll vagy komoly.


Nyilván lesznek választási csalások, az lenne a csoda ha nem lenne a fidesz részéről, ahogy minden négy évente, de hogy ez mennyire befolyásolja a győztes kimenetelét az már más kérdés.

2022. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem a Fidesz győz, akkor biztos csalás történt, mert az összes kutatócég fideszes győzelmet jósol. Felém semmiféle kormányváltó hangulat nincs, az ellenzékiek is már lemondtak róla.
2022. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
A fidesz szinte mindig csalt azzal, hogy külhoniak, akiknek nem ide szól a lakcímük, azok is szavazhatnak ide. Ráadásul a magyarok bevesznek mindent amit mond Orbi, mert minden médiát ő irányit, hazudnak és kritizálnak. Ezekkel nyílván tud nyeretni magának választást.
2022. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Kormányváltó hangulat 2006 szeptembere és 2010 áprilisa között volt.
2022. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
4: Hát ez nem csalás, hanem törvény. A csalás az lenne, ha valaki ezektől elvenné a szavazási lehetőséget.
2022. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy van! Én is a fideszre szavazok, pedig utálom őket, tudom, hogy rendszerdzintű a korrupció, a pofátlanság. Sőt, ha olyan balos-libsi körben vagyok, én is szidom a fideszt teli torokból.

DE! A szavazófülke magányában rájuk húzom az x-et, mert nincs alternatíva. Nekem van egy olyan érzésem, ha a baloldal alakíthatna kormányt, ez az ország szétesne, valahogy nem látom azt, higy ezek tudnának kormányozni egyáltalán, nem hogy jobban.

2022. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ezzel az erővel írjanak törvényt arra, hogy egy Fideszesre leadott szavazat kettőt ér és szavazzák meg kétharmaddal. És akkor az se lesz csalás, hiszen törvényes. Vagy hosszabbítsák meg a mandátumaikat 2030-ig, mint Putyin elvtársuk.
2022. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

#7

Soha nem lesz a Fidesznek alternatívája.

2022. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

#7

De egyébként az lenne a legjobb, ha a Fidesz feloszlatná az Országgyűlést és rendelettel kormányoznának, választásokat meg felesleges tartani, mert minek. Hisz Ti vagytok fölényben, mindvégig Ti lesztek a fideszesek.

2022. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!