Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kaphatott kanadai...

Hogyan kaphatott kanadai állampolgárságot Márki-Zay Péter? Ezt a kérdést miért nem teszik fel neki?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Külföldi ügynök a mai napig
2022. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Mert ott élt x évet, és dolgozott.
2022. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én meg lengyel-magyar kettős állampolgár vagyok, eredetileg magyar voltam, aztán apám miatt és a sorkatonaság miatt lengyel, hogy Magyarországról ne vigyenek el, aztán lettem kettős, mivel egyetem rájöttem, hogy hiába vagyok nappali tagozatos és államilag támogatott, egyszerűen nem járt a tb biztosítás... így egyszer azon találtam meg két szívritmuszavar után, hogy nem láttak el nyáron... szóval felvettem, ha elindulnék, akkor felvállalnám, mert büszke vagyok mindkét hazámra... és ha ebbe belekötnél, akkor ki oktatnálak...
2022. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát ezt a kérdést a kanadai migráció shivatalnak kell feltennie, ha érdekli, nem a magyaroknak.

De mire gondolsz, miért ne kaphatott volna?

2022. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Nincs azzal gond ha kettős állampolgár, bár az tényleg érdekes, hogy milyen gyorsan megkapta a kanadai állampolgárságát, majd mégis hazajött vele. Nem nagyon szoktak olyat csinálni az emberek, hogy megszerzik egy másik országban az állampolgárságot, majd feladják pár év után és visszatérnek - hacsak nem küldik őket valamilyen céllal.
2022. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

#3

Miféle sorkatonaság?

2022. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Valószínüleg ingatlantulajdonos is kanadában.
2022. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
91-ben még mindkét országban volt sorkatonaság... és még nem volt szándék meg az eltörlésre, így Magyarországon élve lengyelként nem vihettek el, ugyanúgy Lengyelországba se hurcolhattak el, és szüleimnek nem volt jósgömbe, hogy lássák mi eltörlik a sorkatonaságot...
2022. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

#8

Így már értem.

2022. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Liberális usa bérenc, feltűnő lett volna ah adnak neki usa állampolgárságot, így adtak neki egy olyat, ami majdnem azzal egyenértékű,így lett kanadai állampolgár.
2022. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!