Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetnek ilyen tájékozott...

Hogy lehetnek ilyen tájékozottak a Kossuth Rádió hallgatói az ukrajnát érintő konfliktusban?

Figyelt kérdés

Wgy olyan helyen voltam, ahol az a délutáni betelefonálós műsor volt.


Mindent tudnak USA Russia és Ukrajnáb csapódik le a két nagyhatalom civakodása. Említették a Kubai válságot, ahol példaként usa sem engedte, russia légvédelmi rakétákat telepítsen...

A palagázról is szó volt.


Ellenzéki vagyok, de nem vak. Csak felfelé!



2022. márc. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

"Ellenzéki vagyok, de nem vak. Csak felfelé!"


Na hát ezzel a sorral sajnos nem tudok egyetérteni az olvasottak alapján..

2022. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Tegnap véletlenül én is hallgattam, de az a néhány betelefonáló vén kripli totál kiborított.

Ezeknek már inkább csak az unokákkal kellene foglalkozni, nem a politikával.

Az 5 perc telefonálásból a pali 4 percet csak ŐŐŐŐŐŐŐŐ-zött, mert a 30 agysejtjéből már csak 2 működött.

De azért mondta szorgalmasan, belevágva a teljesen értelmesen beszélő csaj szövegébe.

2022. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a fideszre szavazok, de ebben a kérdésben az mzp most vakok. Nem látják vagy nem akarják látni az összefüggéseket.
2022. márc. 26. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mik az összefüggések? hogy a ruszkik megtámadtak egy szuverén országot? aminek azért nincs atomfegyvere mert szerződésben garantálták a ruszkik a szuverenitását? hogy a ruszkik ugyanazt csinálják mint Grúziában, csecsenföldön, Szíriában?
2022. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyeltek töri órán? Egyébként Biden abszolút alkalmatlan a konfliktus kezelésére, ő is benne van, bár az oroszok már 2014-ben elkezdték. Ukrajna neutrálissága jogos az oroszoktól, DE katonai invázió szerintem abszolút elfogadhatatlan.


Egyébként EU-s országként (annak ellenére, hogy ukrajnával nem vagyunk jó viszonyba) az ukránok mellé állnék.


Putyin utolsó csatlósának gondolom kell a választási csalás, hogy még mindig nyalja a seggét ennek a diktátornak. (Ha megromlott volna a viszony Novák Katalinnak nem gratulált volna Putyin.)


Inkább nyugat MZP-vel, mint kelet mini putyinnal! Orbán végig háborúzta a 12 évet az EU-val most meg mikor az oroszok támadnak háborús retorikája eltűnt!

2022. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 persze mert azok visszalőnek

az utcai harcos igazából egy gyáva fos.

2022. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!