Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora Orbán Viktor vagyona?

Mekkora Orbán Viktor vagyona?

Figyelt kérdés

Papíron persze 700 ezer forintja van a böszmének.

A suta lánya cégein , mészároson keresztül , apukán keresztül mennyit lopott össze?



2022. márc. 25. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Mikor tanuljátok már meg végre? A böszme az nem Orbán, hanem Feri. Orbánt máshogy emlegetik, ő a g*ci.
2022. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkora hogy ha akarná Sorost felvenné inasnak.
2022. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tisztelt Miszter Miniszter ***** válasza:
0%
Max pár millió.
2022. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az összes.
2022. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Kb pont egy országot.
2022. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz konkrét számokban meghatározni, mert mentik a vagyont, de Mészáros Lőrinc, Tiborcz Istvánnak és Orbán apjának a milliárdjai mind neki köszönhetők. Ha nem ő nem lenne a miniszterelnök, ezeknek az embereknek a cégei nem kapnának tizedennyi állami megbízást sem, most meg majdnem mindent ők "nyernek" meg. Szerintem van akkora vagyona, hogy az egész rokoni és baráti köre jól él és bármit megtehet ék.
2022. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mészáros és a közeli haverok és családtagok vagyona. Meg az a 700 ezer kis aprócska.
2022. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki megérdemli a pénzt az ő.Nála nem kívánhat jobb miniszterelnököt a magyar nemzet.Ez vitathatatlan.Én már 40 éve hűséges szavazója vagyok A FIDEDESZNEK.Orbán Viktor Mihálynak KELL megnyernie a választást,nem a szélhámos Gyurcsánynak!Már 1000% hogy Orbán Viktor nyeri meg,ez kétségtelen.Amit ő tett az országért,az tiszteletre méltó és felbecsülhetetlenül példaértékű.Ő neki aranyból van a szíve, olyan tehetsége van a politikához,ami csak kevés embernek adatik meg.Orbán okos,bölcs,kedves és egy igazi úriember.Bátran hívhatjuk őt a Kárpátok Királyának.Személy szerint nagyon büszke vagyok arra,hogy az én országomban van Orbán Viktor miniszterelnök.Nagyon remélem továbbra is ő marad a Kárpátok Ura.A kisunokam már rajzolt is neki egy képet róla.Már buzgón bevásároltam az ünnepi vacsorára,amit Orbán diadalmas,elsöprő győzelmének tiszteletére rendezünk családostúl.Neki köszönhetünk mindent:elbant a járvánnyal,háborút is jól kezeli,minden rendben van,ez már nyugati szint mind gazdaságilag mint társadalmilag és politikailag is élvonalban vagyunk!!

Hajrá Magyarország hajrá magyarok!!!!

2022. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!