Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja a kormány az...

Miért támadja a kormány az Oltalom Karitatív Egyesületet és Iványi Gábort?

Figyelt kérdés
Látszik, hogy meg akarják semmisíteni, de mi a pontos ok?
2022. márc. 24. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8


"Ha meg szerinted nem volt, akkor miért nem lett annál komolyabban megbüntetve?"

(Személyesen ismertem, úgy hogy tudom.)


Mert a magyar jog szerint a bíróság ilyen ítéletet hozhatott. Éppen ezért erőltetik most a "gyermekvédelmi törvényt". Ezzel nem mondom, hogy az tökéletesen rendben van, sőt -véleményem szerint "kissé elkapkodták".

2022. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ha jól értem amit nem fizettek be adót az már azért volt, mert már rájuk szállt a kormány és nem kaptak meg pénzeket, ezért nem tudták kifizetni.


Meg eleve itt nem azért nem fizetik be a pénzt, mert ferrarit vesznek belőle, ezek tök sok szegény embert látnak el.

2022. márc. 24. 19:05
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ez totál meglepett, hogy ennyi ember így azt gondolja, hogy azért mert ezek adócsalók.
2022. márc. 24. 19:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy ők számítanak bűnözőnek és tök rendben van ami történik.
2022. márc. 24. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!