Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Putyin megtámadja Magyarors...

Ha Putyin megtámadja Magyarországot mekkora ellenállásra számíthat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Putin nem támadja meg Magyarországot.
2022. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Tele lesz plakátolva BAZ megye hogy ne hagyjuk hogy Putyin nevessen a végén!
2022. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Időigényes lesz meghallgatni minden faluban a köszöntőbeszédeket
2022. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy, inkább szeretettel kell köszöntenünk a felszabadító szovj... orosz barátainkat, akik megmentenek az LMBTQ-tól. Azért fogják megerőszakolni asszonyainkat és lányainkat is, hogy igazi heteroszexuális módon ünnepelhessenek. Éljen a Fidesz, éljen a Párt!
2022. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Majd megtámadjuk Brüsszelt, amiért belekevert minket a háborúba, pedig mi megmondtuk, hogy nem küldünk fegyvereket Ukrajnába.
2022. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Valami öreg tábornok mondta,ha ide bejön Putyin akkor mindenki,a honvédség is át fog állni hozzá.
2022. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért támadná meg a szövetségesét?
2022. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút semmilyenre. Egyből megadnánk magunkat és egy nap alatt "felszabadítanának" minket a zsarnok EU és NATO rabsága alól.

Aztán kezdődhetne újra az átkos.

2022. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
És masírozni fogunk november 7.-én. Aki nem...gumibot. Én amikor az okos tévén youtube-t nézek a szovjet videóknál mindig libabőrös leszek és fellelkesült. Amikor magyar nemzetit az egész idegen és szégyellem magam. Nem tudom miért...pedig magyar vagyok de mégis a magyarkodás fasiszta érzelmeket szül bennem ami visszataszító míg az Internacionálé és társai felemelőek. Magyar vagyok DE bennem van a kommunizmus.
2022. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
A háború előtt azt mondtam volna, hogy kb 2 nap alatt az osztrák határig jutottak volna, viszont az ukrán háború tapasztalat alapján, kb Nyíregyházig juthatnak el max, addigra ugyan is kifogynak a kajából és a munícióból...xD
2022. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!