Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért kapnak...

A baloldaliak miért kapnak hiszti rohamot ha a vezetés feltételezve akár csak gondolni is mer terület bővítésről?

Figyelt kérdés

Mert nem is azok a kommentek jönnek, hogy milyen szankciókat kapnánk érte, hányan halnának meg stb...

Nem, hanem hogy milyen ge__iség lenne meg ilyenek 😅

Nem nevetséges ez?

Én se támogatom annyirra az ötletet, pont azért mert rossz hatással lenne ránk gazdaságilag, politikailag, na de nem azért mert egyetlen könycseppet is hullajtanék az ukrán állam integritasaert.

Komolyan hogy lehetnek ilyen hazaellenes emberek, akik azt akarják hogy szar legyen nekünk, meg maradjunk kicsi kis senkik örökké?

Miért csodálkoznak ha inkább szavaznak az emberek egy maffiózóra?

Amikor a jobboldali sír a magyar területi integritás miatt akkor az arcába röhögnek és most sajnaljom az ember egy olyan államot aki egykori területünkön pöfeszkedik?

Mindenki megkapja a maga karmáját aki ebben részt vett, Jugoszlávia, Csehszlovákia már szetesett, most ők jönnek és én jót fogok ezen kárörvendeni, bekaphatják.



2022. márc. 19. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

Én ebbe a vitába nem szeretnék belefolyni, mivel itt - és máshol - mindenki mindenkit csak lenéz, gyűlöl, mindentmindenkinéljobbantud, ezért én ebből kategorikusan kimaradok. Ami viszont érdekel, hogy írtad utolsó: "a mostani terület sincs kihasználva." (Kátyú is jó példa volt szerintem.)


Engem ezért kizárólag az érdekel, hogy vajon miért nem érdeke egyik oldal tagjainak sem, hogy ezek (végre) megtörténjenek, a te szavaiddal élve: (végre már) teljes mértékben kihasználjuk, amink van, vagy, amit kell?

Azaz legalább a jelenlegi országot próbáljuk meg erőteljes(ebb)en fejleszteni?

2022. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Miből kéne fejleszteni?


Bármerre mész, 2 város között 30 kilómétereket mész úgy, hogy csak pusztaság, gazos mezők erdők. Sehol semmi.


Hely az lenne bőven.


Minek mégtöbb, az is kihasználatlan lenne. Annyi hogy pár nagymagyarkodó nagyon büszke lenne hogy picit nagyobb lett az ország...

2022. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!