Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is kezdi úgy érezni aki...

Árokpart kérdése:

Más is kezdi úgy érezni aki kint volt a múlt héten Bertalan Attila rendezvényén, hogy sajnos gyakorlatilag semmi értelme nem volt?

Figyelt kérdés
Rávol álljon tőlem, hogy vészmadár legyek, de néztem a ma esti élő adását és sajnos azt veszem észre, hogy visszaállt a szokásos általános kommunikációjára, szinte mintha a múlt héten ez a sok ember ott sem lett volna. Olyan benyomásom van mintha pl. egy nagylétszámú kirándulás lett volna az egész. Pedig már elvileg izzania kellene a levegőnek a rendszerváltozás előkészületének hevében. Pedig ott milyen örömmel mondta az Oktogonnál, hogy így meg úgy megcsináltuk mindenki boldog volt, most meg messze nem azt veszem ki a beszédéből mintha bármi is sikerült volna. Legalább most így utólag visszagondolva mentünk volna el ha már ennyi ember nagy nehezen összegyűlt mindkét nap a Parlamenthez , akkor legalább a közvélemény is felkapta volna a fejét és lehet, hogy csatlakoztak volna. Még ha esetleg lett is volna 1-2 előállítás a mostani állapotnál szerintem akkor is előrébb lennénk. Aki esetleg ott volt még kinek mi a véleménye?
2022. márc. 18. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Távol álljon első mondatban elírás.
2022. márc. 18. 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Árokpart! Te komolyan azt gondolod, hogyha 100 ezer tüntető kimegy valahova, akkor majd az ENSZ kinevezi egy ideiglenes kormány élére? Hogy lehetsz ennyire hiszékeny?
2022. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Mire volna hurráoptimizmus ? Fidesz marad ,de ha az ellenzék nyer vadabb oltáselnyomás eu csicskaság lesz mint eddig . Abban kár remenykedni hogy új alternatív pártok nyernek mert ennek semmi esélye , mihazánk 4-5%ot talán elér , a többi be sem jut 2% alattiak .
2022. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Geri T hazudozó és Matt brigád nem létező UCC jogokra hivatkozva szerepelnek .
2022. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak viccelsz hogy komolyan elhitted ezt?
2022. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig már elvileg izzania kellene a levegőnek a rendszerváltozás előkészületének hevében." XDDDDDD


Te hány éves vagy, 11?

2022. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os Sajnos nem. Több mint harminc évvel vagyok idősebb 11-nél. Egyébként ezt nem én mondtam, nem az én véleményem, Bertalan Attila ígért itt nagy rendszerváltást.
2022. márc. 19. 00:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag azért kb a húsvéti nyusziban hívó óvódás szintjén mozogsz, azt azért ugye belátod. Ki az a Bertalan Attila, hogy elhidd egyetlen szavát is?
2022. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy napi 2-3 videót felraknak különböző lázító okoskodó arcok hivatkozva hazai és külső helyzetre attól még mese marad . Aki elhiszi hogy demokrácia és jogállam a népért van az Kádári újkomcsi romantikában leledzik.
2022. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd megmagyarázza nektek, hogy az álruhás ENSZ ellenőrök elszámolták magukat, mégsem volt meg a 100 ezer ember csak 99999 fő.


Komolyan elhittétek, hogy ha a lakosság 1 %-a elmegy felvonulni (amúgy kétlem, hogy ott ennyi ember volt), akkor majd ők az ENSZ-től felhatalmazást kapnak bármire is?

Megvezetett emberek vagytok, kiváncsi lennék, hogy a "jó" cél érdekében a szektavezér kér-e tőletek pénzbeli támogatást.

2022. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!