Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszjobbágyoknál már az...

A fideszjobbágyoknál már az áthallásos humorizálás sem megengedett?

Figyelt kérdés

[link]


„Szeretném megköszönni a miniszterelnök úr huzamos bizalmát. Én csak tudom, mert lassan elérem azt a határt, ami még a magyar operaházi történetben nem volt. 12 év! Ezután már tényleg mindenkinek mennie kellett. Nem akarok ötleteket adni, de ez tényleg lassan elközeleg.”


Ezt Ókovács Szilveszter igazgató mondta az Opera megnyitóján, mire Orbánék fancsalin összenéztek a díszpáholyban.



2022. márc. 17. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Gulágra a Vezért sértegetőkkel!
Nemúgygondolta!
7 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Azóta persze mentegetőzni kezdett.


[link]


Csütörtökön Ókovács Szilveszter már arról beszélt az RTL Híradójának, hogy félreértették:


„Tényleg úgy gondolja bárki, hogy miután engem a miniszterelnök másnap ki is tüntetett, és nagy kitüntetés számomra az is, hogy az Operaház élén lehetek, itt állok neki ellenzéki retorikával előjönni? Nem!”

Szerinte „szánt szándékkal amputálták” mondandóját, valójában arról beszélt, hogy olyan hosszú bizalmat kapott a miniszterelnöktől, ami az Operaház történelmében még egy embernek, Lukács Miklósnak adatott meg, ő lehetett még szintén 12 évig az Opera élén. „Ha valaki ezt másként értelmezi, és kiragadja a saját szavaimat valamilyen bornírt hülyeség indoklására, azért én nem szeretnék felelni.”


"Mivel a gála hanganyaga egyelőre még elérhető az MTVA archívumában, végighallgattuk a köszönetnyilvánításról szóló részt, de abban nem hangzott el Lukács Miklós neve, Novák Katalint viszont Ókovács külön megtapsoltatta a beszéde végén."

2022. márc. 17. 17:07
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Irány a keleti front,ott vezekelhet.
2022. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!