Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-szavazók egy része...

A Fidesz-szavazók egy része miért hiszi el, hogy MZP a választókat sértegeti?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy ezt tálalja eléjük a kormánymédia, ezt akarják elhitetni velük. De hogy lehet, hogy egy részüknél ez működik is? Minimális utánajárással cáfolni lehet minden hasonló kijelentést. Ezek az emberek vajon tényleg elhiszik, vagy csak annyira szeretik Orbánt, hogy nem érdekli őket az igazság, örülnek, hogy lehet mivel gyűlölködni?

2022. márc. 16. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy "egy fideszes ha összeállnak sem tudnának megfejteni egy rejtvényt" nem sértegetés ugye? Aztán elküldenek neki egyet, mire MZP azt mondja, hogy "egy nyugdíjas hölgy küldte. Már a nevét nem írta oda, de az írásából gondolom, hogy nő volt". Aztán a falusiakra meg egyébekre nem is térve ki. Mit szolnál ha ezt rád ugatta volna?
2022. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

#8!


Fuss neki ennek újra!

Ha a Mi Hazánk (vagy a Fidesz) tett volna zsidókról, cigányokról vagy buzákról ilyen kijelentést, akkor azonnal tele lett volna a ballib média azzal, hogy micsoda gyűlölködő nácik. És ezt te is jól tudod.

2022. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
+magyarán, te nem hallod meg amit nem akarsz. Csak a ballib médiából tájékozódsz, ott meg nem írják meg. Tessék olvasni 888,mandinert. Addig érdemtelen a vita
2022. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

+a cigányok listázása nem ördögtől való dolog


+a fasisztákat, kommunistákat is külön külön képviseljük az összezfogásban


+támogatom az LMBTQ-t. Majd két perc mulva : a miniszterek fele meleg és tudom is kik a fiúik

2022. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#13: Tévedsz, annak az oldaláról tájékozódom, akit épp meg szeretnék hallgatni. MZP-nek meghallgatom a teljes beszédeit, annál hitelesebben sehol nem hozhatják le, mert nem összefoglaló. Hasonlóan, ha pl Varga Juditról szeretnék tájékozódni, akkor meghallgatom, hogy ő pontosan mit mond, nem pedig egy összefoglalót olvasok a hvg-ről. Ez a különbség köztünk, hogy míg én nyitott szemmel próbálok járni és meghallgatok mindenkit, addig te a tálcán kínált összefoglalókat olvasod. Amiket úgy vágnak össze, hogy mindenképp rossz színben tűnjön fel minden rivális. Nem tudom, hogy ezt hogy nem veszed észre.
2022. márc. 16. 16:40
 16/18 anonim ***** válasza:
28%
15 Én nem tévedek. Épp azt írtam, hogy tudom hogy csak onnan tájékozódsz. Látod azt sem értetted meg amit írtam. Mint ahogy azt sem fogtad fel mi értelme több helyről tájékozódni. Amíg ezeket nem érted meg, addig nincs érdemi vita...
2022. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16: Most mondtam, hogy több helyről tájékozódom, de látom ezt nem igazán fogtad fel.
2022. márc. 16. 16:46
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
pontosan azért, amiért sok orosz putyintámogató elhiszi, hogy Ukrajna meg akarta támadni Oroszországot, és hogy odaát csak egy speciális katonai művelet van és nem háború.
2022. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!