Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek el meg (es jelentk...

Szerintetek el meg (es jelentkezni fog) az ordog ugyvedje facebookon?

Figyelt kérdés

Most megint belengetett egy eleg nagy botranynak elebe nezo temat, a fasiszta- homofob fidesz egyik alap emberekent tevekenykedo varga juditrol azt hogy nem veti meg a holgyek tarsasagat. Aztan eltunt, ennek pedig 11 hete, a választásokig pedig pár hét van hátra. Mit gondoltok, lesz valami fejlemény, akár másik üggyel kapcsolatban?

Vagy Homonnay lehetett az ahogy azt sokan sejtik?


2022. márc. 16. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt mondta.


[link]


[link]

2022. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!