Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, milyen érzés...

Ellenzékiek, milyen érzés hogy olyan ember képvisel most titeket (Márki-Zay) aki 2010-ben Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
2010-re egy épelméjű, erkölcsileg jól összerakott ember bőven tudta milyen párt a Fidesz és milyen ember Orbán Viktor mert akkorra már régen bemutatkoztak.

2022. márc. 16. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig jobb, mintha Orbán képviselne. Egy skizo tolvaj törpe, aki az EU bohóca a szélkakas politikájával és Putyin seggnyalásával
2022. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Mit gondolnék?


Ki másra szavazott volna?


MZP jobboldali konzervatív, keresztény. Sokkal régebb óta az mint az imádott Viktorod.


Te mit szólsz ahhoz, hogy a vezéred 2006-2010-ben az ellen küzdött amit most ideszart a nyakunkra?

2022. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Ki másra szavazott volna?

MZP jobboldali konzervatív, keresztény."


Én is jobboldali vagyok és soha nem szavaztam volna a szerinted "imádott Viktoromra" és soha nem is szavaznék. Aki mellesleg sem nem jobboldali pláne nem keresztény hanem szélsőbaloldali!!

Szóval az imádott MZP-d vagy hülye vagy gerinctelen? Melyik a kettő közül?

2022. márc. 16. 09:23
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
2. Nem mindenki fideszes csak mert ciki neki az ellenzek is. Vannak normalisan, fuggetlenul gondolkodo emberek is akik nem imadnak senkit. De gondolom ez neked peldaul magas.
2022. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
A kerdezonek is valaszolva szerintem az ellenzeki tabor ertelmi szinvonalan ez a dolog nem problema. Jol harmonizalnak ebben is a fidesz taborral. 😉
2022. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
2010-ben minden más volt, egy bukott rendszer után mindenki várta feltámadást, ezért kaptak kétharmados felhatalmazást, ami odáig vezetett, amit ma látsz. Összességében egyébként nem kell jobbra vagy balra húzni, azt kell látni, hogy a korrupciós listákon elől vagyunk, fizetésekben hátul. Hogy minden 10 faluba 1 stadion épült feleslegesen, hogy a kormányközeliek meggazdagodtak, elmutyizták a trafikokat vagy épp a bürokráciát növelték 6x-ára. De mondhatnám az összeomló egészségügyet vagy az alulfizetett tanárokat a siralmas oktatási renddel. Ezen kívül ott van a forint, amely a legtöbbet gyengült az utóbbi 10 évben. És borkait, szájert, kaletát még nem is boncolgatnám. És persze mindezek elfedésére soros-migráns-brüsszel-baloldal. Ha valakinek ez az egész rendjén van, akkor az meg is érdemli. Lehet azt mondani, hogy a másik oldal is ugyan ezt csinálná / csinálta, de ezért nem szabad 3 ciklus teljhatalmat adni SENKINEK.
2022. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Milyen lenne? Ellenzékiek jó része is 2010ben orbánra szavazott...

Aztán kiderült hogy hiba volt és pont az ellenkezőjét csinálta annak amit ígért.

2022. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

#4


Én sem rajongok egyik oldalért sem de állítólag a Fidesz idén 90%-al nyer.


Tehát ez akkor a fehér holló esete.

2022. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Listán 50-50 lesz, milyen 90% :DDDDDDDD
2022. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Tévedni emberi dolog. Benne maradni a tévedésben nem. Én becsülöm azokat a korábbi Fidesz szavazókat, akik felébredtek és azt mondták hogy nekik ez már vállalhatatlan. Sokkal jobb ez, mint a szektás gondolkodás.
2022. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!