Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt Orbánnal, ilyen...

Mi történt Orbánnal, ilyen gyenge beszédet még nem mondott?

Figyelt kérdés
Sok általános összehordott összefüggéstelen hülyeség, mi a fene? Sosem volt ilyen gyenge. Mire lehet ebből következtetni?

2022. márc. 15. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
#11. Hahahaha, ezt inkább én mondhatnám, hogy "maradj is ott". :D Amúgy égetitek ti magatokat, nem kell ahhoz segítség, elég megnézni egy kivándorolt magyarok FB-csoportot, hirtelen nem is tudok most még egy társaságot mondani, akiknek annyira keveset adok a véleményükre, mint ezek az emberek. Tisztelet a kivételnek persze, de egyszerűen szekunder szégyen a folyamatos önigazolásukat olvasni, ami nagyjából arra épül, hogy vannak az otthon maradó lúzerek, meg a felvilágosult vendégmunkások, akiknek volt eszük és kimentek "örökre"...és másról sem tudnak beszélni, mint hogy napi 12 órát dolgoznak akár normális bejelentés vagy betegbiztosítás nélkül, 6 pakival élnek egy ablakmentes földszinti szobában, minden étkezésre párizsit esznek, de legalább ott megbecsülik(!!!) őket. Imádom... :D Jó látni, hogy veled még egy ilyet veszített az ország.
2022. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mit imádsz? Olyan alacsony szellemi szinten vagy, vitába se lehet szállni veled, mert előbb fel kéne világosítani a valóságról. Mintha majmokkal beszélgetne az ember, meg kell őket előbb tanítani, mi a való világ.
2022. márc. 15. 20:08
 13/19 A kérdező kommentje:
Forintba több mint 2 milliót keresek amúgy 🤣
2022. márc. 15. 20:10
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

#12. Persze, kicsym, azért nem tudsz érvelni, csak személyeskedni, mert hát a vitapartnered nem alkalmas rá...mesélj még, te milliomos hamburgersütő, te. :)


#13. Ja, tudom...évente. :)) Meg hát gondolom akkora tehetség vagy, hogy itthon a hidegvízre való sem jött össze, kint meg csak úgy röpködnek a milliók, hát hogyne. :D

2022. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
sajnos szeretnéd te az hinni, h csak a hamburger van, de a valóság, hogy a tehetség megy ki, aki minimum nyelvet beszél, de ha idáig eljutott, már van minimum egy szakmája, amivel röhögve megél. Igen, először egy földön dolgoztam, le kellett szednem az érett zöldséget, ma már elhelyezkedtem a szakmámban, és a diplomámmal hülyére keresem magam. Röhögök azon, hogy mennyi marha van otthon, a többieket csak sajnálom, hogy nem próbálnak kijönni. A te fajtád maradjon otthon, az való neked, a diktatúra meg az agymosás.
2022. márc. 15. 23:59
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15. "de a valóság, hogy a tehetség megy ki, aki minimum nyelvet beszél"


Ahan, azért van tele az összes "angliai magyarok" csoport azzal, hogy:

- sos keresek munkát végzettség és nyelvtudás nélkül, illetve

- lopott marlboro sürgősen eladó.


"Igen, először egy földön dolgoztam, le kellett szednem az érett zöldséget"


Látod, mondtam én, hogy erről van szó, ugyanakkor semmi gond nincs ezzel, csak ne akarj másokat lúzerezni...pláne, hogy én pl. elég sanszos, hogy az akkori és a jelenlegi munkádnál is nagyobb felelősséggel járó munkát végzek otthon magasabb szintű végzettséggel, és nagyon valószínű, hogy jobban is élek, mint te kint, és nekem még soha, egy pillanatig sem kellett azon gondolkodnom, hogy kimenjek, mert kiválóan tudok itthon boldogulni.


"Röhögök azon, hogy mennyi marha van otthon, a többieket csak sajnálom, hogy nem próbálnak kijönni. A te fajtád maradjon otthon, az való neked, a diktatúra meg az agymosás."


Jaj istenem, hát még mindig itt tartunk? Nyugaton pucolod mások WC-jét, miközben az "otthoniak" pökhendi kioktatásával táplálod az önbecsülésed? Ez már nagyon régóta nem működik, csakis lenézés és megvetés jár érte. :))

2022. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Igen, először egy földön dolgoztam, le kellett szednem az érett zöldséget, ma már elhelyezkedtem a szakmámban, és a diplomámmal hülyére keresem magam."


Bocsánat, nem akarok illetéktelenül beleszólni a vitába, de megkérdezhetem, hogy ha diplomás vagy, akkor hogyan kerültél a földekre? Mármint, otthon nyelvvizsga követelmény van, de ha nem angolul tanultál, akkor miért Angliába mentél? Vagy kint végezted? De akkor miből fizetted a lakbért + a szállást + az egyéb költségeket?

2022. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez a félnótás adta a számba, h oda mentem, én csak ráhagytam. Pillanat alatt adódott egy nagyon jó lakhatási lehetőség, csak akkor még nem tudtam azonnal kimenni teljesen, ingáznom kellett haza. Én angolul tanultam, de német nyelvterületre mentem, németül egy szót nem tudtam, gyorsan kellett egy állás , amivel fenntartom a kinti lakást, és közben hazajárok. Nem tartott sokáig, amúgy csak angollal is simán felvettek, de közben tanultam a nyelvet.
2022. márc. 16. 01:16
 19/19 anonim ***** válasza:
Igazából egy jól összeszedett, utalgatós beszédet írt/írtak neki. Csak ,,elmenekült" Budapestről, Puzsér beszéde sem volt semmi.
2023. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!