Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bogár...

Mi a véleményetek Bogár László fekete jóslatairól?

Figyelt kérdés
Rendszeresen nézem a "Bogár Naplója" c. csatornáját, ahol valóban sok globális problémát említ meg, de nagyon sokat beszél az emberiség kipusztításáról, most pedig az ukrán válsággal százas biztos a III-ik világháború fegyveresen vívott kezdeti fázisában. Nem lehet,hogy mégis egy picit túloz az öregúr? Akkor job, ha felkötjök már most magunkat, hisz egy világháború ezekben az időkben a föld pusztulásával járna.

#Bogar Laszlo
2022. márc. 15. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem túlozna nem lenne nézettsége és nem kapna érte pénzt.
2022. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondta hogy "fegyveresen vívott"


Amúgy a III. világháború már több mint 10 éve tart.

A felszín alatt gazdasági szinten folyamatosan zajlik, és időnként fellángol Szíriai, Líbiai felkelés képében. Vagy éppen egy kis tömeges migráltatás a magyar vagy a lengyel határon...

2022. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2


Folyt


Hogy az ukrajnai háborúról már ne is essék szó. Szíria és Ukrajna jóformán ugyanaz az USA-orosz konfliktus

2022. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kötélen rángatózva megfulladni sokkal kellemetlenebb és lassabb halál, mint az atomvillanás által beleégetni az árnyékunkat a betonba. Szóval én nem javaslom a korai akasztást.
2022. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak nézd meg mondjuk worldometers.info -t mennyivel nőtt az emberiség létszáma mondjuk az elmúlt 50 évben. Szerintem tök logikus, hogy a föld nagyhatalmú urai, családjai is látják, hogy ekkora növekményt nem bír el a föld sem, az erőforrások sem, állandóan csak baj van velük. De szerintem egy barbár 3. világháborúnál csak találtam okosabb módszereket. Élelmiszerek gyengéd mérgezése a fogamzás elkerülése érdekében, vírusok, stb.


Csak gondold át, te mit tennél, ha úgy éreznéd, felelősséged tenni valamit a föld jövője érdekébe.

2022. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kedvencem, mikor a meghatározhatatlan sötét erőkről beszél, amik irányítják a folyamatokat.
2022. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek sötét erők, ugyanolyan emberek vannak, akik dolgokat irányítanak, csak kicsit nagyobb hatalommal, de ugyanúgy kakilnak és szuvas a foguk is. Max nem esznek lángost Zamárdi Alsón, ez mondjuk nekem hiányoznak.
2022. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kimirszen nem kakilt
2022. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legújabb húzása az orbánhoz dörgölözö buga jakabnak egy egyház alapitása lesz. Ott majd terelgetheti a nyáját. Lesz értelme még több mesét vinni a történetbe.
2022. ápr. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!