Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán valóban azért nem mer...

Orbán valóban azért nem mer kiállni Márki-Zay Péterrel egy nyilvános vitára, mert nem látja biztosnak a győzelmét?

Figyelt kérdés

Itt egy összefoglaló, hogy könnyebb legyen a válaszadás:

https://www.youtube.com/watch?v=bIVkyzTccko&t=38s érdekes összefoglaló, érdemes megnézni - és elgondolkodni



2022. márc. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

#50 Miért kell mindig halmozni a hülyeséget?

1990-ben és 1994-ben a fidesz nem volt jelentős párt, éppen hogy csak bejutott a parlamentbe. Kb, mint az lmp az előző 2 választáson. 1998-ra nőtt meg a párt, akkor nem indult már egyéniben, mert indult helyette más akit szintén ismertek.

A parlamentben a 199 képviselő között csak 106 az aki egyéni jelölt. Sokkal többen indulnak csak listán, de nektek azon kell hisztizni, hogy 1998 óta Orbán nem indul egyéni jelöltként? Minek tenné?

2022. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
68%

#51


Nem barátom. Orbán száját kétszer elkenték választáson és soha többé nem vállalt egyéni indulást. Se akkor amikor Torgyán győztest csinált belőle, sem akkor amikor ellenzékben volt.


Nem bátor utcai harcos ő, hanem sokkal inkább Sir Robin a Gyalog galoppból

https://www.youtube.com/watch?v=wu_MbsdcPUY

2022. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
18%

Nem elég nektek amit 15.-én láttatok,vakegerek.

A f.sért veritek még mindig a nyálatokat,okoskák.

Akkora a pofátok mint ha már megváltottátok volna a világot.

Pedig csak nyomorultul vergődtök,nulla tapasztalattal,rátermetdéggel, nagyon nagy álomképekkel álomvilágban tele Andersenekkel.

2022. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
0%

#54 Hiába hisztizel, az 53-as csak viszonozta azt a szívhezszóló stílust amit kapni szoktunk itt a veled egy oldalon köpködőktől. Most éppen tőled is.

megsértődsz, hogy nem szépeleg veled, miközben elmebetegnek meg gyávának nevezed az ország választott miniszterelnökét.

Túl nagy az arcotok és mégis megsértődtök ha valaki ugyanúgy válaszol, mint ahogy ti folyamatosan beszéltek másokról.

2022. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

"elmebetegnek meg gyávának nevezed az ország választott miniszterelnökét."

Én a tényeket írtam le; nem szoktam hazudni.

Nem vagyok Fideszes...

2022. márc. 18. 09:00
 56/56 anonim ***** válasza:
68%
orbánikusz lpatikusz nem mer kiállni vitázni mert a vita első perceiben a fejéreolvasnák az összes bűnét, ezt meg nembírná elviselni.
2022. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!