Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar és orosz nép lényegbe...

A magyar és orosz nép lényegben a háttérhatalom 2 áldozati báránya? Ezen videó alapján mostmár értitek, hogy nekünk miért kell az oroszokat és nem az ukránokat támogatni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vjIlWjtiN0E


Nem is értem, egy igaz szívű magyar, hogy támogathatja az ukránokat ebben a háborúban, miközben mindannyian tudjuk, hogy mi van a háttérben.

A lengyel-magyar barátság is egy hatalmas hoax. Lényegében egy mondvacsinált érdek, ami a valóságban szemfényvesztés, hiszen Lengyelország is csupán az euroatlanti tengely és a gazdasági háttérhatalom jutalmazott kiszolgálója míg mi magyarok az oroszokkal karöltve az antiglobalista kereszténykonzervatívizmus utolsó hírvivői vagyunk.



2022. márc. 13. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Toró egy szintre került az origóval és a vadbarmokkal. Igénytelen hulladék és még konteó is.
2022. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Elindult a videó az 5. mp-ben megnéztem kié. Tovább sem néztem, mert akkora hülyeség mint a Fidesz és az ellenzéki propaganda állítsai. Ja nem. Kétszer több hazugság van benne.
2022. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
A háttérben futó Gyurcsány szálról nincs infó?
2022. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Várj, ebben a videnyóban nem djútsán a hibás? Az hogy lehet?
2022. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Na akkor most várom ÉRVELÉSSEL! hol szerepelnek valótlanságok a videóban!


Lehet kivesézni a videót pontról pontra! Gyerünk várom a válaszokat!

2022. márc. 13. 23:14
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Épeszű ember meg sem nyitja a hulladék torót. Ugyanaz mint az origó és a vadbarmok. Aki látott már ezektöl vagy torótól egy keveset is, az kiégett annyira, hogy tudja meg sem szabad nyitni őket.
2022. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

"mi magyarok az oroszokkal karöltve az antiglobalista kereszténykonzervatívizmus utolsó hírvivői vagyunk."


A magad nevében beszélj, kérdező. Én nem vagyok semmilyen idejétmúlt, begyöpösödött, avítt babona hírvivője, és ezzel még jó páran így vannak ebben az országban. Persze te olyan igét hirdetsz, amilyet akarsz. De ha az orosz mintaállamodban élnél, ez nem így lenne, úgyhogy tedd össze a két kezed, hogy a hanyatló euroatlanti tengely az oltalmába vett minket.

2022. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
A globalisták nyugatra költöznek, a keresztény-konzervatívok is menjenek nyugodtan keletnek, nem kötelező a liberálfasizmus rabigája alatt élni.
2022. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 tobas ***** válasza:
92%

"míg mi magyarok az oroszokkal karöltve az antiglobalista kereszténykonzervatívizmus utolsó hírvivői vagyunk"


Inkább legyek a nyugat által megvezetve, mint visszatérni az orosz érdekszférába.

2022. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a nácikat. Putyin azért ment Ukrajnába, hogy kiírtsa a nácikat, akik elvileg a jó fiúk, akkor ez most szerintük, nem jó dolog kéne, hogy legyen? Teljessé vált mára a politikai skizofrénia.
2022. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!